המניה הזו קרובה לקבל איתות שלילי במיוחד

וול סטריט התאכזבה מדוחות טארגט ושלחה את המניה לירידה של כ- 5%. שינוי מגמה בפתח?

דובי קורן 07/03/2018 15:24

א+א- 3

חברת טארגט (סימול- TGT) החברה הינה הבעלים של רשת מרכזי קניות ובתי כלבו הפועלים תחת מספר מותגים ברחבי ארה"ב. חנויות החברה מציעות למכירה מגוון רחב של מוצרים, אביזרי ביגוד והנעלה לגברים ונשים, ציוד ספורט, צעצועים, ציוד לתינוקות, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, כלי מטבח ואמבטיה ועוד. לחברה מספר מרכזי הפצה לוגיסטיים המשרתים את חנויות הרשת ואתר אינטרנט. החברה נסחרת במדד האס אנד פי 100 ו- 500 לפי שווי שוק של 39.02 מיליארד דולר.

 

החברה פרסמה את דוחותיה לרבעון האחרון של השנה אתמול לפני פתיחת המסחר בארה"ב. החברה דיווחה על רווח של 1.37 דולר למניה מול צפי אנליסטים לרווח של 1.39 דולר למניה. לפי הודעת החברה הסיבות לירידה ברווחיות הינה תחרות גוברת בסביבת האינטרנט אשר מקשות על החברה וזה אחרי השקעה של קרוב למיליארד דולר במטרה לקדם עוד את המכירות דרך הרשת. 

 

ניתוח טכני

מניות החברה נהנו מעליות שערים נאות בחודשים האחרונים כשהן מגיעות לשיא שנתי שהוא גם שיא כל הזמנים מינואר 2015 ו מרץ 2016 ברמת מחיר של 78 דולר למניה. המימוש של פברואר חלף מהר מאוד כשהמניה חזרה לרמות השיא ויצרה פסגה כפולה באזור של 78 דולר למניה.

 

גרף מניית TGT; מקור: StockCharts.com

 

לאחר הפספוס הקל בשורה התחתונה בדוחות אשר פורסמה אמש, ירדה המניה 4.5% אך טרם שברה תמיכה מהותית. אזור תמיכה קרובה קיים בשפלים האחרונים באזור של 67.8-68 דולר למניה. שבירה של רמה זו יכולה להוציא תבנית טכנית שלילית במניה עם יעד מימוש של 8-10 דולר כלפי מטה לאזור של 58-60 דולר למניה בטווח של השבועות הקרובים.

 

לכן חשוב להיות זהירים עם המניה והספקולנטים יותר בין הסוחרים בהחלט יכולים לחשוב על מכירה בחסר במידה ונראה שבירה ברורה ורצוי גם עוצמתית.

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  למה לאותת מניה לשורט כשהשוק עדיין שורי?

  אשמח לראות מניות עם פוטנציאל ללונג

  מטרה 10/03/2018 21:30

 2. 2
  |188|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  capital junior 07/03/2018 15:43

 3. 3
  סטיה קלאסית

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  הדר 07/03/2018 15:30