האם הגיע הזמן למכור את המניה הזאת?

מניית הראל השקעות תקנה יפה את הירידות האחרונות וקרובה לאזור התנגדות מהותי, האם אנו בנקודות יציאה נוחה מהמניה?

דובי קורן 26/02/2018 15:35

א+א-

הראל השקעות ביטוח ושירותים פיננסיים בע"מ פועלת באמצעותה ובאמצעות חברות בנות בחמישה תחומי פעילות עיקריים: ביטוח חיים וחסכון ארוך טווח, ביטוחי בריאות, ביטוח כללי, ביטוח בחו"ל ושירותים פיננסיים ושוק ההון. החברה נסחרת במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 5.8 מיליארד ₪.

 

ניתוח טכני – מניות החברה נסחרות במגמה חיובית חודשים רבים ואף קבעה שיאים חדשים בכל התקופה האחרונה. התיקון האחרון במניה הגיע מרמות שיא והיה עמוק יחסית לתנועת המניה בחודשים האחרונים.

 

היום חזרה המניה סמוך מאוד לשיא הלפני האחרון מחודש ינואר ברמה של 2800 נקודות ובשלב זה קבלה התנגדות סמוך מאוד לרמה שצוינה לעיל. למרות ה"גג" הזמני לא בטוח שלא נראה ניסיון תקיפה נוסף של 2800 כדי לחזור לרמות השיא מסוף ינואר באזור של 2900 נקודות.

 

איתות שלילי מהמניה יתקבל בירידה מתחת לשפלים של השבועיים האחרונים אשר נמצאים סביב 2660/70 נקודות. במקרה זה סביר מאוד שנראה בדיקה של השפל האחרון סביב 2530/40 נקודות מהר מאוד.

 

לסיכום, בשלב זה המניה חיובית וחזקה אולם תחת סיכון, שכן היא אחרי תנועה עולה מתקנת אשר הגיעה אחרי תנועה יורדת חריגה ביחס לחודשים האחרונים. נעילה מאוד 2800 תסמן לנו אפשרות לבדיקת השיא ואולי אף שיאים נוספים מנגד שבירת התמיכה תוציא מימוש נוסף במניה עם סיכוי לא רע לבדוק את השפל האחרון.

 

 

הראל השקעות – גרף יומי

 

 

 

בהצלחה לסוחרים,

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה