חדשות שוק ההון

דנאל כא: השינויים בתחום הסיעוד צפויים להשפיע לרעה על ההכנסות

שרי האוצר, הרווחה והבריאות סיכמו כי המבוטחים ברמת הסיעוד הקלה ביותר יהיו זכאים לגמלה כספית ו/או לשירותים שונים, במקום טיפול סיעודי בבית; טרם אושר נוסח סופי בחוק

מערכת ספונסר 22/02/2018 10:38

א+א- 1

חברת דנאל כא הבורסאית מודיעה כי אתמול (רביעי) נשלחה הודעה לעיתונות מטעם שרי האוצר, הרווחה והבריאות, לפיה השרים סיכמו על שינויים מהותיים בתחום הסיעוד, הכוללים, בין היתר, הוראה לפיה המבוטחים ברמת הסיעוד הקלה ביותר יהיו זכאים לגמלה כספית ו/או לשירותים שונים, חלף טיפול סיעודי בבית. מניית החברה נסחרת בשעה זו בירידות שערים של למעלה מ-7% בבורסת תל אביב.

 

החברה מבהירה כי למועד זה השינויים המפורטים בהודעה לעיתונות טעונים אישור של ועדת העבודה, הרווחה והבריאות ומליאת הכנסת (בקריאה שנייה ושלישית) לפני שיהפכו לחוק מחייב ולא ניתן בשלב זה להעריך אילו מהשינויים יאושרו ו/או מה יהיה נוסחם הסופי ו/או מתי יכנסו לתוקף (ככל שיאושרו).

 

ככל שהשינויים המפורטים בהודעה לעיתונות בנוגע למבוטחים ברמת הסיעוד הקלה, יעוגנו במלואם במסגרת החוק, עשויה להיות לכך השפעה מהותית לרעה על הכנסות החברה במגזר כח העזר בתחום הסיעוד. לאחר אישור הנוסח הסופי של החוק תפרסם החברה דוח מיידי בעניין.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אב לאבא סיעודי

    הרי זה מציק ויציק לכל חברות הסיעוד ...רמת העובדים שהם מעסיקים הם מיצחת לכל ביקורת הייתי צריך כל שבועיים להחליף עובדת כזו או אחרת ,למה?זה מותר לה זה אסור לה ועובדות שהן בעצמן זקוקות לסיוע לא מסוגלות לכלום ואם יש לה 16.5 שעות שבועיות אז היא עובדת חצי מהזמן . ואנחנו צריכים לחתום לה בסוף כל חודש כל כל השעות רטרו ..בפרט שאותן עובדות שוהות בבתים מורות את הזמן והופס הולכות ותמיד קורה שהן לא מודיעות מראש ולא מופיעות לעבודה אני מתקשר לחברת הסיעוד עושים לי טובה שהן עונים לי או שולחות מחליפה או מחליף ושזה קורה זה אחרי שבוע וחצי שהחולה ללא מלווה פשוט גועל נפש ....ועכשיו פתאום זה מציק להם ומה .?כי אם הכסף שיקבלו אותם נזקקים סעודיים הם יביאו את מי שהם רוצים בלי טובות של אף אחד...זה מצויין וטוב מכה מיתחת לגורה לחברות סיעוד שחגגו עד היום

    משה 22/02/2018 13:19