חדשות שוק ההון

בת של מדיוי במזכר עקרונות עם מיגל לשת”פ בתחום הדברה ביולוגית בצמחי קנאביס

מיגל הינו מכון מחקר מדעי יישומי המתמקד בחקלאות ואגרוטכנולוגיה המבצע מחקרים רבים בתחומי מדעי הצמח והכימיה בצפון הארץ.

מערכת ספונסר 13/02/2018 11:44

א+א-

 מדיוי תראפיוטיק מודיעה כי התקשרה באמצעות חברת היי-פארמה בע"מ במזכר עקרונות לשיתוף פעולה במחקר ופיתוח בתחום הדברה ביולוגית בצמחי קנאביס עם חברת מיגל מכון למחקר מדעי בגליל בע"מ.

 

מיגל הינו מכון מחקר מדעי יישומי המתמקד בחקלאות ואגרוטכנולוגיה המבצע מחקרים רבים בתחומי מדעי הצמח והכימיה בצפון הארץ. עיקרי ההתקשרות בין הצדדים הינם כדלקמן:

 

למשך תקופת היכרות של כשלושה חודשים ישתלב מומחה לנושאי הגנת הצומח מטעם מיגל בחוות הגידול של החברה לפחות 2 ימים בשבוע לצורך מיקוד מדעי מקצועי וקביעת סדרי עדיפויות למו"פ בתחומי הגידול השונים.

 

מסגרת עבודתו של המומחה בחווה תתמקד בשני נושאים עיקריים: פיתוח ממשק ידידותי להדברת פגעים באמצעים טבעיים ואגרו-טכניים וללא מכשירים כימיים קונבנציונאליים, כיאה לנדרש מגידול וייצור של מוצר רפואי, ומיפוי הבעיות העיקריות ופערי הידע בתחומים הביולוגיים והחקלאיים של גידול הקנאביס כמוצר רפואי, והכוונה לחוקרים וגורמים מקצועיים מתאימים במחלקות השונות של מיגל.

 

מיגל תישא בעלות עבודתו של המומחה בתקופת ההיכרות, זאת פרט להוצאות מיוחדות הקשורות לעבודתו בחווה (אם יהיו כאלה) שחלוקת עלותן תוסכם בין הצדדים.

 

בתום תקופת ההיכרות תציע מיגל תכנית מפורטת לטווח קצר וארוך לחקר הנושאים השונים והתמודדות עם פערי הידע, לפי דירוג חשיבותם על ידי צוות החווה וצוות המחקר ובהתאם יוסכם על מתכונת ההתקשרות בינינו ועל תקצוב הנושאים ומסגרת המימון.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה