ניתוח טכני

האם המימוש האחרון בענקית השבבים מהווה הזדמנות קניה?

בעקבות המימושים בשווקים מניית אפלייד מטריאלס ירדה לאזור תמיכה חשוב

דובי קורן 07/02/2018 16:34

א+א-

אפלייד מטיריאלס (סימול: AMAT) – החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות וציוד בדיקה לתעשיית המוליכים למחצה. עיקר פעילות החברה בייצור מערכות התומכות בתהליך ייצור השבבים מהשלב הראשוני ועד לסופי. מניות החברה נסחרות במדדים המובילים אס אנד פי 500 והנאסד"ק 100 לפי שווי שוק של 50.9 מיליארד דולר.

 

החברה צפויה לדווח על תוצאותיה לרבעון הרביעי ולשנה כולה ב 14 לפברואר לאחר נעילת המסחר. צפיות האנליסטים עומדות על רווח של 0.97 דולר למניה, גבוה מהרבעון המקביל בשנה שעברה בו דיווחה על רווחיות של 0.67 דולר למניה.

 

מהזווית הטכנית, מניית החברה התהפכו אתמול באזור תמיכה חזק מאוד שהוא גם השיאים האחרונים שנפרצו בחודש ספטמבר האחרון סביב 47-48 דולר למניה.

 

אזור הפריצה נבדק בדצמבר האחרון והוא החזיר את המניה חזרה לשיאים סביב 58 דולר לאחר ראלי תחילת השנה. המימוש האחרון בשוק האמריקאי הגיע גם למניות החברה ואתמול נגעה המניה על אזור התמיכה ונעלה את המסחר סמוך לגבוה יומי בהתאם לשוק.

 

סוחרים אגרסיביים יכולים לחפש אזור כניסה נח למניה סביב המחירים האחרונים עם סטופ ברור ואפשרות להמשך תיקון עולה לאזור של 53-54 דולר בשלב ראשון.

 

מי שחושש מהשוק ומהתנודתיות עדיף לוותר על הפוזוציה הזו, בטח כשהשווקים החלו בתנודתיות גבוהה ממה שראינו בחודשים האחרונים ובפרט לפני דוחות שיפורסמו ביום רביעי הבא לאחר נעילת המסחר.

 

גרף מניית AMAT; מקור: StockCharts.com

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה