ניתוח טכני

האם נוצרה במניית גזית גלוב הזדמנות קניה?

המניה התממשה מתחילת השנה אחרי מהלך עליות חזק. האם התיקון היורד הסתיים?

דובי קורן 31/01/2018 15:34

א+א- 3

גזית-גלוב עוסקת במישרין ובאמצעות חברות בנות ברכישה, פיתוח וניהול נכסים מניבים בצפון אמריקה, אירופה וישראל. קבוצת גזית גלוב מתמקדת בעיקר בענף המרכזים המסחריים מעוגני סופרמרקטים. בנוסף פועלת גזית גלוב בענף הדיור המוגן ובענף מבני משרדים רפואיים בארה”ב. כמו כן, פועלת גזית גלוב לאיתור ומימוש הזדמנויות עסקיות בדרך של רכישת נכסים ו/או חברות הפועלות בתחומי עיסוקה ו/או בתחומים משיקים, באזורי פעילותה ובאזורים אחרים. החברה נסחרת במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 6.8 מיליארד ₪.

 

ניתוח טכני – מניות החברה נסחרות במגמה שלילית מתחילת השנה והן אבדו קרוב ל 5% מערכן. המימוש האחרון במניה מגיע לאחר ריצה חזקה מאוד שחלה בתחילת נובמבר האחרון והסתיים ברמת התנגדות קשה מחודש אוגוסט 2016 באזור של 3850 נקודות.

 

בעקבות המימוש האחרון של השבועיים האחרונים חזרה המניה לאזור טכני חזק מאוד סביב 3500 נקודות, רמה זו שנפרצה בנובמבר המשיכה את המומנט החיובי במניה עד לרמות השיא. הגעה לאזור תמיכה חזק מביא להזדמנות בטווח הקצר.

 

המשך חיובי מחר יכול לשלוח את המניה חזרה למהלך עולה ובדיקה של אזור 3700 נקודות שהוא הגבוה מהשבוע שעבר עם סבירות גבוהה להמשיך גם מעל לרמה זו. מנגד יש לשים לב לרמת 3500 נקודות שסגירה ברורה מתחתיה תהווה סימן שלילי בטווח הקצר.

 

מכיוון שהמניה נמצאת בצומת דרכים כל מה שנותן זה לקחת צד ולנהל את הסיכונים בהתאם.

 

גרף מניית גזית גלוב; מקור: Sponser Charts

 

בהצלחה לסוחרים.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  המשך ירידות

  מאז פרסום הכתבה הנייר ממשיך לצלול כאשר התמיכה הבאה היא ב3240 לא יחזיק הנייר ימשך מטה ל3150 ואולי ל3000

  גזית גלוב 12/02/2018 08:22

 2. 2
  הריבית עולה והמניה תמשיך לרדת

  הריבית הדולרית עולה והאג"ל ל10 שנים ממשיך לעלות.. אם זה ימשיך גזית לא רק שתרד אלא יכולה להימחק.. בלי קשר המניה אולי ירדה אבל היתה צריכה לרדת יותר בגלל שער הדולר..

  דן 02/02/2018 20:38

 3. 3
  אחלה מניה

  קובי 31/01/2018 16:46