חדשות נדל”ן category name

לודז’יה במגעים להקמת קרן למימון פרויקטי נדל”ן בישראל

על פי ההסכמות המתגבשות, החברה תתחייב להשקיע בהון הקרן, כשותף מוגבל, סכום של 15 מיליון ש"ח, ותעמיד לשותף הכללי הלוואת בעלים עד לסכום כולל של מיליון ש"ח

מערכת ספונסר 15/01/2018 16:56

א+א-

חברת לודז’יה רוטקס השקעות מדווחת היום כי היא מנהלת משא ומתן להתקשרות עם צדדים שלישיים, שותפים פוטנציאליים, לצורך הקמת קרן השקעות למימון פרויקטים של נדל"ן בישראל. תמהיל ההשקעות הצפוי של הקרן יורכב מהלוואות חוב בכיר לצד קרנות השקעה מובילות, והשלמות הון עצמי לפרויקטים באזורי ביקוש מגובים בבטוחות הולמות, והכל לאחר קבלת היתר בנייה.

 

בהתאם להסכמות העקרוניות המתגבשות, החברה והשותפים הפוטנציאליים יקימו שותפות מוגבלת שתהווה את הקרן, שהשותף הכללי בה תהא חברה בע"מ שתוקם על ידי הצדדים בחלקים שווים ביניהם. הקמת הקרן ותחילת פעילותה תהיה כפופה לעמידה ביעד גיוס כספים ממשקיעים נוספים.

 

על פי ההסכמות המתגבשות, בהתקיים התנאי המתלה, תתחייב לודז’יה להשקיע בהון הקרן, כשותף מוגבל, סכום של 15 מיליון ש"ח, לצד חלקם של המנהלים. בנוסף, לאחר התממשות התנאי המתלה תעמיד החברה לשותף הכללי הלוואת בעלים עד לסכום כולל של מיליון ש"ח. כאמור, בשלב זה מצויה החברה בשלב של משא ומתן בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה