איי.די.או גרופ מדווחת על הצבעת תמיכה בעד ההשקעה של לפידות-חלץ בחברה

בעלי יחידות ההשתתפות החליטו להמשיך ולהחזיק במניות איי.די.או והביעו אמון בהשקעה. מנכ"ל לפידות: "נמשיך לפעול על-מנת למקסם את הערך לבעלי יחידות ההשתתפות בשותפות"

מערכת ספונסר 02/01/2018 15:28

א+א-

לפידות-חלץ שותפות מוגבלת בשליטת קבוצת לפידות קפיטל, מודיעה כי באסיפה כללית מיוחדת של בעלי יחידות ההשתתפות התקבלה החלטה עקרונית אינדיקטיבית לפיה לפידות-חלץ תמשיך להחזיק במניות חברת איי.די.או, המהוות כ-2.2% מהון המניות של החברה. בכך, הביעו בעלי יחידות ההשתתפות בלפידות-חלץ תמיכה מלאה בהשקעה שביצעה השותפות במניות איי.די.או, ובערך שעשויה השקעה זו להניב לשותפות.

 

מתוך בעלי יחידות ההשתתפות שהשתתפו בהצבעה, 100% הצביעו בעד המשך ההחזקה באיידיאו! למעשה, היחיד שהביע הסתייגות כלשהי מההשקעה של השותפות באיי.די.או הוא משקיע פרטי בעל אחזקה זניחה של חידות השתתפות שנרכשו בעלות כוללת של כאלפיים ש"ח (אחרי שהשותפות כבר ביצעה את ההשקעה באיי.די.או).

 

קבלת ההחלטה העקרונית אינדיקטיבית בנוגע להמשך החזקותיה של השותפות במניות איי.די.או התקבלה קודם לדיון ובחינה של כל הצעה קונקרטית לרכישת המניות מצד כל גורם, ומכאן שהצעת בעלת השליטה לפידות קפיטל כלל לא נדונה. הצעת לפידות קפיטל היתה לרכישת 302,845 מניות איי.די.או, המהוות מחצית מהחזקות השותפות באיי.די.או, במחיר שישקף את מחיר הנעילה של מניות איי.די.או בבורסה ביום המסחר אשר יקדם למועד רכישתן ובלבד שמחיר זה לא יעלה על 76 ₪ למניה.

 

בלפידות מסבירים כי בעוד שמלכתחילה ההשקעה בוצעה במספר חברות בקבוצה, החברה האם (לפידות קפיטל) בחרה לאפשר לשותפות, שבה החזקות ציבור בשיעור של כ-42%, להחליט אם ברצונה להישאר עם ההשקעה או לממשה. במידה והשותפות לא הייתה מעוניינת בהשקעה, לפידות הייתה מוכנה לרכוש מהשותפות לפחות חצי מהאחזקה של השותפות באיי.די.או.

 

אמיר תירוש, מנכ"ל לפידות ולפידות-חלץ: "לפידות ולפידות-חלץ זיהו את הפוטנציאל באיי.די.או וביצעו את ההשקעה באיי.די.או במטרה להניב תשואה ראויה למשקיעים. בהצבעה שנערכה היום, ציבור המחזיקים ביחידות ההשתתפות בשותפות הביע אמון בהחלטת ההשקעה וחיזק את ידינו בפועלנו להנבת תשואה נאותה. אנו מודים לציבור על הבעת האמון הזו ונמשיך לפעול על-מנת למקסם את הערך לבעלי יחידות ההשתתפות בשותפות כמו שעשינו היטב מאז ייסוד השותפות"

 

שותפות לפידות-חלץ, חברת לפידות קפיטל ומר יעקב לוקסנבורג ימשיכו לפעול לקידום האינטרסים של בעלי המניות מן הציבור, תוך הבטחת התנהלות תקינה של דירקטוריון איי.די.או ושמירה על האינטרסים של כלל בעלי המניות בחברה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה