ניתוח טכני

מניית ת”א 90 לקראת פריצת השיא - צפו בגרף

מניית אשטרום נכסים נסחרת בסמוך לרמת התנגדות מהותית שפריצתה תסלול את הדרך לשיאים חדשים

דורון מיטרני 24/12/2017 15:11

א+א-

אשטרום נכסים שבשליטת קבוצת אשטרום (54%) פועלת בשוקי הנדל"ן בישראל ובגרמניה. בבעלות החברה קניונים ומרכזי מסחר, מבני משרדים ותעשייה ומלונות. הנכסים מיועדים בעיקר להשכרה. בנוסף החברה שותפה (21%) בחברת סיטיפס, מפעילת הרכבת הקלה בירושלים. 

מניות החברה נכללות במדד ת"א 125 ונסחרות לפי שווי שוק של 1.58 מיליארד ש"ח.

 

מתחילת השנה זינקה המניה בכ- 40% ובמהלך שלושת החודשים האחרונים המניה מדשדשת לאחר מהלך עליות מרשים.

 

מהזווית הטכנית, המניה נסחרת בסמוך לרמת התנגדות/גבול דשדוש עליון באזור 1,840-1,850 נקודות. אזור זה בלם מספר פעמים ניסיון פריצה, כולל ארבעת ימי המסחר האחרונים.

 

גרף מניית אשטרום נכסים; מקור: Sponser Charts

 

הנחת עבודה – פריצה וסגירה מעל 1,850 נקודות תהווה טריגר חיובי לסיום תקופת הדשדוש והמשך המגמה העולה עם מחיר יעד קרוב באזור 2,000 נקודות. במידה ותרד מתחת לאזור 1,780 תיתכן ירידה חזרה לאזור התמיכה/גבול דשדוש תחתון סביב 1,680-1,690 נקודות.

 

בהצלחה

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה