ניתוח טכני

המניה הזאת על סף איתות קניה

לאחר מימוש בחודשים האחרונים מניית חברת המדיה והבידור על סף פריצה של תבנית היפוך

דובי קורן 21/12/2017 15:55

א+א-

חברת CBS (סימול- CBS) הינה חברת בידור ומדיה שעיקר פעילותה בתחום הטלויזיה. החברה הוקמה כספין אוף מתאגיד המדיה והבידור ויאקום והיא אחת מארבעת רשתות השידור הארציות הותיקות ביותר בארה"ב. בנוסף לחברה יש ערוצי טלויזיה מקומיים, תחנות רדיו, פרסום חוצות, חברת הפקה ופארקי שעשועים. בין התוכניות המוכרות ניתן למנות את הישרדות, המרוץ למיליון תוכניות CSI ועוד. מניות החברה נסחרות במדד האס אנד פי 500 לפי שווי שוק של 20.7 מיליארד דולר.

ניתוח טכני

 

שנה חלשה עברה על מניות החברה שירדו מרמות שיא שנתיות באפריל סביב 68/69 דולר לרמות שפל בחודש שעבר סביב 54 דולר למניה. בחודש האחרון (דצמבר) המניה הגיעה פעמיים לאזור התנגדות סביב מחיר של 60-60.5 דולר למניה ובשלב זה כשלה בפריצתו.

 

החזרה האחרונה לרמות השיא מגיעה עם מעט יותר עוצמה, שכן הנסיגה האחרונה מהשיא יצרה שפל עולה ולא החזירה את המניה לאזורי התחתית סביב 54 דולר. רמת מחיר של 56.5 דולר למניה מהווה את השפל האחרון שהיא התמיכה הקרובה על הגרף,

 

נעילה מעל אזור ההתנגדות שצוין יאשר איתות חיובי במניה ופתיחה של יעד עולה לאזור של 64/5 דולר בטווח הקצר. לחוששים מתיקון רצוי להמתין לבדיקה של רמת הפריצה ורק אז להחליט על כניסה. בכל אופן על פניו נראה שהתצורה הטכנית דיי חיובית בטווח הקצר וכל מה שנותר לראות זה האם לשוק יש כח לדחוף את המניה שלב אחד קדימה. 

 

בהצלחה לסוחרים

 

 

מניית CBS – גרף יומי

 

מקור: StockCharts.com

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה