ניתוח טכני

האם המניה הזו התחילה מהלך עולה משמעותי? צפו בגרף

לאחר מימוש עמוק ברבעון האחרון של השנה, האם הגיע הזמן לרכוש את מנית AMD?

דובי קורן 19/12/2017 16:39

א+א- 2

חברת אדוונסד מיקרו דיוויסז (סימול- AMD) עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מעגלים משולבים דיגיטאליים המשווקים ברחבי העולם. לחברה מגוון מוצרים רחב, של מעגלים דיגיטאליים, מיקרו מעבדים וכרטיסי פלאש המשמשים למגוון מוצרים ויישומים. החברה הוקמה בשנת 1969 ומרכזה בסאניוויל, קליפורניה. מניות החברה נסחרות בבורסת הנאסד"ק לפי שווי שוק של 10.6 מיליארד דולר.

 

ניתוח טכני

לאחר ריצה חזקה מאוד בשנת 2016, שנת 2017 הייתה פחות טובה למניות החברה שנסחרות בשבועות האחרונים סביב שפל שנתי.

 

באופן כללי המניה קבע טווח מסחר השנה, בין רמות שיא של 15.5 דולר לרמות השפל סביב 9.8-10 דולר למניה. בשבועיים האחרונים חזרה המניה שוב לרמות השפל השנתיות רמות שלא נראו מאז חודש מאי האחרון.

 

אתמול זינקה המניה בחדות מאזורי שפל בליווי מחזור מסחר ער. טכנית, המניה פתחה בפער מחירים עולה והיא נסחרת מעל ממוצע 20 שנמצא סביב 10.6 דולר למניה. הנמוך של אתמול נמצא ברמה של 10.51 וכל עוד המניה תשמור על 10.5 דולר הכיוון בטווח הקצר הוא למעלה. יעד עולה קרוב נמצא ברמה של 11.7 דולר שהוא הגבוהים האחרונים בנייר.

 

חשוב לציין שירידה מתחת ל 10.5 דולר על בסיס סגירה תהיה שלילית בטווח הקצר וירידה מתחת לשפלים השנתיים עוד יותר.

 

גרף מניית AMD; מקור: StockCharts.com

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מניה טובה

    אני בפנים בשורות טובות לכולם 19/12/2017 16:44

  2. 2
    תודה לכם

    אני בפנים בשורות טובות לכולם 19/12/2017 16:44