ניתוח טכני

מניה שפרצה אמש את השיא השנתי – הנה היעדים לטווח הקצר

מניית מיטרוניקס סגרה אמש במחיר שיא חדש והיום ממשיכה במגמה החיובית

דובי קורן 11/12/2017 11:18

א+א-

חברת מיטרוניקס עוסקת בפיתוח, ייצור, שיווק והפצה של ציוד לבריכות שחיה. מוצרי החברה כוללים מגוון סוגים של רובוטים לניקוי בריכות שחייה פרטיות וציבוריות, כיסויים אוטומטיים לבריכות, אזעקות להגנת המשתמשים בבריכה מטביעה ומוצרים משלימים בתחום של טיפול במים לבריכות שחייה.
מיטרוניקס מייצרת בישראל ובאירופה ומעל ל 95% ממוצרי החברה מיועדים לייצוא.

מניות החברה נסחרות במדד ת"א 125 לפי שווי שוק של 1.9 מיליארד ש"ח

 

ניתוח טכני

 

מניות החברה עלו מתחילת השנה מעל 25%. בשנה האחרונה ראינו לא מעט מהלכים עולים ויורדים דיי אגרסיביים במניה, תיקון כזה ראינו בחודש מאי עד אוגוסט ואחד נוסף התרחש לאחרונה מחודש ספטמבר ועד לנובמבר האחרון.

 

הדוחות האחרונים שלחנו את המניה למהלך עולה כשהיא חוזרת לשיא כל הזמנים בימי המסחר האחרונים. אזור של 1750/60 נקודות למניה מהווה את השיא שנקבע בספטמבר-אוקטובר האחרונים. האם יש לקונים את הכח לדחוף את המניה קדימה לעבר שיאים חדשים?

 

אתמול נעלה המניה את המסחר בגבוה חדש לפי שערי סגירה והבוקר נסחרת על סף של שיא חדש גם בגרף הנרות היפניים. נראה שההתבססות מתחת לרמות שיא הביאה למניה כח להתקדם קדימה, בעיקר כשאין תיקון טכני והקונים "מדביקים" את המניה למעלה. נעילה מעל אזור של 1750/60 נקודות תהיה חיובית ולמעשה תמשיך את המגמה החיובית במניה. במקרה זה יעד קיים ברמה של 2000 נקודות לערך.

 

חשוב לשים לב לשפל האחרון, כל עוד אנו מעל 1650 נקודות המניה חיובית בטווח הקצר, רק ירידה מרמה זו בצורה ברורה תהרוס את המבנה החיובי במניה.

 

גרף מניית מיטרוניקס

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה