אינפימר תקים מפעל ברוסיה בהשקעה של כ-7.5 מיליון אירו

נחתם מזכר הבנות לא מחייב עם יצרן פלסטיק להקמת קו ייצור בעל כושר ייצור של כ-14,000 טון אינפימר בשנה; אינפימר תחזיק כ-20% מהחברה המשותפת שתוקם עם היצרן

מערכת ספונסר 11/12/2017 09:43

א+א-

חברת אינפימר, העוסקת בייצור חומרי גלם חדשים לתעשיית הפלסטיק, על בסיס טכנולוגיה ייחודית שפותחה על ידה, מדווחת כי החברה הבת אינפיימר טכנולוגיות חתמה על מזכר הבנות לא מחייב עם יצרן העוסק בייצור, פיתוח, שיווק ומכירה של מוצרי פלסטיק להקמת קו ייצור ברוסיה בעל יכולת ייצור של כ-14,000 טון אינפימר לשנה.

 

על פי מזכר ההבנות, תוקם חברה משותפת, אשר תוחזק במועד הקמתה 20% ע"י אינפימר טכנולוגיות ו- 80% על ידי היצרן שישקיע את מלוא הסכום הנדרש להקמת קו הייצור וזאת עד לסך מקסימלי של 7.5 מיליון יורו (בעצמו או על ידי צירוף משקיעים נוספים ובכל מקרה ללא שינוי בשיעור האחזקה של אינפימר טכנולוגיות בחברה המשותפת).

 

החברה המשותפת תרכוש מאינפימר טכנולוגיות את הציוד המתאים לשם הקמת קו ייצור אינפימר שיוקם תוך 12 חודשים ממועד החתימה על הסכמים מחייבים. כמו כן החברה המשותפת תשלם לאינפימר טכנולוגיות 10% מסך ההכנסות כפי שיוגדרו בהסכמים המחייבים (אך בכל מקרה סך שלא יפחת מ- 60 דולר לטון).

 

השלמת העסקה כפופה לחתימה על הסכמים מחייבים אשר יכללו בין היתר את כלל התנאים המסחריים, הסכם זיכיון והסכם לרכישת והקמת קו ייצור. אינפימר טכנולוגיות התחייבה שלא לפנות לגורם אחר ברוסיה לתקופה של עד 180 יום ממועד החתימה על מזכר ההבנות.

 

יובל תמיר, מנכ"ל החברה: "אנו מאד שמחים על פריצתה של אינפימר לזירה הבינלאומית ועל הרחבת המודל העסקי של החברה, על ידי הקמת זכייניות בעולם. זוהי אבן דרך משמעותית ביותר בהתרחבות פעילותה של החברה למדינות נוספות וגדולות. החזון שלנו הולך ומתממש ואנו מלאי אמונה ביכולת להציע חומר גלם איכותי, במחיר מאד תחרותי והמשפר את איכות החיים בעולם. אנו מלאי מרץ וציפייה להמשיך בצמיחה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה