ניתוח טכני

האם המניה הזו לקראת זינוק? צפו בגרף

מניית פלרם מדשדשת מספר חודשים באזור השפל השנתי. האם הדו"ח הרבעוני יביא לשינוי המגמה?

דובי קורן 27/11/2017 14:57

א+א- 2

חברת פלרם עוסקת בייצור של לוחות תרמופלסטיים, מערכות לקירוי אדריכלי ומוצרים מוגמרים להרכבה עצמית. מוצרי החברה מיוצרים מפולי קרבונט ופי.וי.סי בשיחול (אקסטרוזה) ומותאמים למגוון רחב של יישומים בשווקי הבניה והאדריכלות. בנוסף, לחברה מגוון מוצרים רחב המשווקים דרך רשתות עשה זאת בעצמך ברחבי העולם. החברה נסחרת במדד ת"א 125 לפי שוק של 654 מיליון ₪.

 

החברה צפויה לפרסם את דוחותיה הכספיים ביום ה הקרוב ובשעה 10:30 תערך שיחת ועידה עם המשקיעים.

 

ניתוח טכני

 

משיא כל הזמנים אשר נקבע בדיוק לפני שנה אבדה המניה כ- 20% מערכה. שנה לא טובה עברה על המניה, אולם סימנים טכניים יכולים להעיד על שינוי מגמה קרב.

 

למרות נמוך תקופתי חדש בחודש ספטמבר האחרון המניה הצליחה להמשיך ולהיסחר בתנועה צידית מחודשים יולי אוגוסט ועד היום. בתקופה זו נוצר אזור התנגדות ברמה של 2580/90 נקודות, רמה שנבדקה שוב בשבוע שעבר.

 

תמיכות קרובות בנייר קיימות ברמה של 2400 נקודות שהוא שפל עולה ורמה של 2340/50 נקודות שהיא אזור תמיכה חזק על בסיס סגירה. פריצה טכנית ברורה של 2580/2600 נקודות תיתן טריגר טכני חיובי למניה ויכולה להוציא אותה שוב למהלך עולה מחודש. יעד קרוב במקרה זה קיים ברמה של 2800/20 נקודות בשלב ראשון.

 

גרף מניית בזן; מקור: Sponser Charts

 

בהצלחה לסוחרים

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  צודק אבל הם רוצים שניכנס ונראה|13||129|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  אקוש 27/11/2017 15:34

 2. 2
  תמיד זה טוב ששם המניה יהיה בכותרת

  לכולם.זה הוגן כלפי הקורא,וטוב לכותב כי ככה הוא יודע מי מעוניין .זאת דעתי.תודה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  benyy 27/11/2017 15:29