ניתוח טכני

מניה שנמצאת רגע לפני פריצה טכנית - זמן לקנות?

מניית קליל מתבססת מעל רמת תמיכה חשובה. האם הדו"ח הרבעוני יהווה טריגר לתחילת תיקון עולה?

דובי קורן 26/11/2017 15:39

א+א-

חברת קליל עוסקת בשני תחומי פעילות עיקריים. פיתוח, עיצוב, ייצור, שיווק ומכירה של פרופילי אלומיניום המיועדים למסגור ולאיטום של פתחים לשוק הבניה (חלונות ודלתות). תחום נוסף הינו פיתוח, תכנון ייצור וצביעה של תריסים מבוססי אלומיניום. החברה נסחרת במדד ת"א 125 לפי שוק של 782 מיליון ₪.

 

ניתוח טכני

בחודש אוגוסט האחרון ניתחתי את המניה והזהרתי מפני תבנית היפוך מגמה. המניה אכן יצאה למהלך יורד מספר ימים לאחר מכן ורק לאחרונה היא מתייצבת ברמות המחיר החדשות. מאז הסקירה ועד לכתיבת שורת אלה אבדה המניה קצת מעל 15% מערכה.

 

מחודש ספטמבר ועד היום מסחרת המניה בטווח מחיר. רמות שפל סביב 30300/500 ואזור התנגדות ברמה של 34000 נקודות. לפני כשבועיים קבלה המניה גג נוסף באזור ההתנגדות ונסוגה ממנו מעט. בשלב זה נראה שישנה עצירה סביב 32000 נקודות שהאי שפל עולה באמצע טווח הדשדוש שצוין.

 

החברה טרם פרסמה את דוחותיה לרבעון השלישי של השנה ואלה צפויים לצאת בשבוע הקרוב.לא פעם דוחות רבעוניים כאלה ואחרים מביאים לתנועה. פריצה של אזור ההתנגדות יכולה להביא לתבנית היפוך מגמה ויעד עולה לאזור של 37000/500 נקודות. מנגד שבירה כלפי מטה של אזור התמיכה יכול להעמיק את ירידות השערים ואת המגמה השלילית שהחלה באוגוסט האחרון.

 

למרות שהתנועה יכולה להגיע ל 2 הכיוונים אני נותן את הסיכוי הגבוה יותר דווקא לתנועה עולה. כל מה שנותר הוא לראות האם הקונים יגברו על המוכרים ולהגיב בהתאם.

 

גרף מניית קליל; מקור: Sponser Charts

 

בהצלחה לסוחרים

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה