ניתוח טכני

אחרי תיקון חזק בחודשים האחרונים, האם מניית הנדל”ן הזו קיבלה איתות קניה?

מניית מליסרון נסחרת מעל אזור תמיכה מהותי לטווח זמן הקצר וקיימת אפשרות לתחילת תיקון עולה

דובי קורן 23/11/2017 15:56

א+א-

חברת מליסרון בע"מ הינה חברת נדל"ן מניב מהגדולות בישראל. החברה מפעילה קניונים, מרכזי מסחר ופארקים למשרדים. בבעלות החברה 20 קניונים ומרכזים מסחרים בישראל תחת המותג קניוני עופר. בנוסף, לחברה 4 מתחמי נדל"ן למשרדים ותעשיות עתירות ידע בשטח כולל של 195 אלף מ"ר. מניות החברה נכללות במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 7.7 מיליארד ₪.

 

ניתוח טכני

מחודשים יולי- אוגוסט האחרונים נעה המניה בתנועה אופקית בין אזור של 17000 ל 18700/19000 נקודות. לדשדוש הנוכחי קדמו רמות שיא כל הזמנים ברמה של 20500 נקודות אליהם לא מצליחה המניה לשוב בשלב זה.

 

השבוע פורסמו הדוחות הרבעונים של המניה כשהמניה נסחרת סביב אזור התמיכה ברמה של 17000 נקודות. בתקופת הדשדוש, שברה המניה את ממוצע 200 ימים ארוך הטווח, היא נסחרת מתחתיו בשבועות האחרונים ואף כשלה בפריצה שלו כלפי מעלה.

 

לסוחרי טווח קצר הגעה לאזור תמיכה יכולה להביא להזדמנות. סוחרים אופטימיים יכולים לחפש כניסה למניה סביב רמה זו, עם סטופ ברור בשבירת התמיכה ויעד עולה לפחות לאזור ממוצע 200 שנמצא ברמה של 18400 נקודות. הפסימיים יותר ימתינו לשבירת התמיכה ומהלך יורד כלפי מטה.

 

למסחר מתחת לממוצע 200 יש משמעות טכנית חשובה והיא יכולה להזהיר אותנו משבירת תמיכה עתידית, אולם כל עוד המניה נסחרת מעל אזורי תמיכה שהם גם הגבוהים של ינואר פברואר הקרדיט יינתן לקונים כל עוד השוק לא אמר אחרת.

 

גרף מניית מליסרון; מקור: Sponser Charts

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה