האם המניה הזו התחילה מהלך עולה משמעותי? צפו בגרף

לאחר ירידה של עשרות אחוזים מתחילת השנה, האם מניית רשת חלקי החילוף לרכב לקראת שינוי מגמה?

דובי קורן 21/11/2017 17:10

א+א-

ברת אדוונס אוטו פארטס (סימול- AAP) הינה רשת חנויות למכירת אביזרי רכב וחלפים בצפון אמריקה. החברה מציעה חלקי חילוף לרכבים, מצברים, אבירי תחזוקה, שמנים וכימיקלים שונים ועוד. החברה הוקמה בשנת 1929 ומרכזה ברואנוק, ויג’יניה. מניות החברה נסחרת במדד האס אנד פי 500 לפי שווי שוק של 6.8 מיליארד דולר.

החברה פרסמה את דוחותיה לרבעון השלישי של השנה ב 14.11, החברה דיווחה על רווח של 1.43 דולר למניה, בעוד ציפיות האנליסטים עמדו על רווח של 1.2 דולר למניה.

 

ניתוח טכני

שנה לא טובה עברה על מניות החברה עם ירידות מאזורי גבוה שנתי סביב 170 דולר למניה לרמות השפל האחרונות סביב 80 דולר.

 

התאוצה בירידות הגיעה בחודש מאי האחרון, הירידה מאזור תמיכה של 130-135 דולר למניה שהחזיק את המניה בכל שנת 2016 הורידה ציפיות מהשוק ושלחה את המניה לגל יורד חזק מאוד עד לרמות השפל סביב 80 דולר.

 

מחודש אוגוסט האחרון המניה התקשתה להתאושש ולאחר בדיקה של השפל מחודש יולי סביב 100 דולר חזרה המניה ערב הדוחות אל רמות השפל סביב 80 דולר ואף מעט נמוך מכך. הדוחות האחרונים שלו את המניה לזינוק חד אולם המוכרים הופיעו באזור של 100 דולר ושלחיו את המניה למימוש בימי המסחר האחרונים.

 

אתמול במסחר המניה יצאה נר חיובי שאוגף את יום המסחר שקדם לו. המשך עולה היום יכול לסמן את אזור 88 דולר כשפל אחרון ותמיכה נקודתית לפני ניסיון פריצה נוסף של אזור 100 דולר.

 

מיותר לציין שנעילה מעל 100 דולר תהיה חיובית מאוד ויכולה לשלוח את המניה לאזור של 110-115 דולר בשלב ראשון, אולם עז אז חזון למועד.

 

ירידה מתחת ל 88-87.5 דולר תהיה שלילית בטווח קצר ותביא לירידה לשפלים האחרונים, למרות שהסיכוי הזה קיים אני נותן לו סיכויים נמוכים יותר בעיקר על רקע האווירה החיובית בשווקים.

 

גרף מניית AAP; מקור: StockCharts.com

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה