האם המניה הזו התחילה מהלך עולה משמעותי? צפו בגרף

מניית סיגייט טכנולוגיות התאוששה לאחר הדוחות האחרונים. להלן יעדים לטווח הקצר

דובי קורן 16/11/2017 15:50

א+א-

חברת סיגייט טכנולוגיות (סימול- STX) עוסקת בתכנון, ייצור ושיווק של כונני דיסק קשיח. לחברה מגוון מוצרים רחב בתחום האחסון למחשבים פרטיים, שרתים ועד למרכזי נתונים המעבירים מידע על רשתות ארגוניות ואינטרנט. החברה מוכרת את מוצריה ליצרנים, מתווכים, מפיצים וקמעונאיים בכל העולם. החברה נסחרת במדד הנאסד"ק 100 והאס אנד פי 500 לפי שווי שוק של 10.93 מיליארד דולר.

החברה פרסמה את דוחותיה לרבעון השלישי של השנה ב 23.10, החברה דיווחה על רווח של 0.96 דולר למניה, בעוד ציפיות האנליסטים עמדו על רווח של 0.86 דולר.

 

ניתוח טכני

מניות החברה נסחרו במגמה שלילית בשנה האחרונה, מרמות שיא סביב 48 דולר בחודש אפריל האחרון ירדה המניה עד לאזורי שפל סביב 30 דולר למניה בחודשים אוגוסט ספטמבר.

 

בחודשיים האחרונים חל מפנה והמניה החלה לבנות מגמה עולה חדשה, התגובה לדוחות הרימו את המניה חזק חזרה לאזור של אזורי 40 דולר ומאז נראה שהיא מתגבשת לקראת המהלך הבא.

 

ניתן לראות שלאחר הזינוק המניה התממשה מעט ויצרה אזור תמיכה סביב 36 דולר למניה, טריגר לכניסה לסוחרי טווח קצר יהיה בסגירה מעל 38 דולר וכאן יתבשל לו יעד מהיר לאזור הגבוה האחרון סביב 40-41 דולר למניה.

 ירידה מתחת ל 36 דולר תהיה שלילית בטווח הקצר ותבטל את התרחיש החיובי.

 

גרף מניית STX; מקור: StockCharts.com

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה