בהמשך לדיווח שפורסם היום (ד’), הגופים המוסדיים ובעלי המניות הפרטיים הצביעו פה אחד לאישור העסקה בין קבוצת גבאי לדיוויד מוריס השותפים באחזקת חברת הנדל"ן אנגל משאבים. במסגרת העסקה קבוצת גבאי תרכוש תמורת 27 מיליון שקלאת חלקו של מוריס באנגל משאבים (31.5%) וכך תהפוך לבעלת השליטה בחברה עם אחזקה של 63%.

 

באוגוסט האחרון דיווחה אנגל משאבים על כוונת קבוצת גבאי לרכוש את חלקו של מוריס בחברה, אולם הסכם זה היה תלוי בהחלטת בעלי המניות והמוסדיים. כאמור, היום דיווחה החברה כי בעלי המניות הפרטיים והגופים המוסדיים הצביעו פה לאחד לאישור העסקה. יש לציין כי חברת הייעוץ אנטרופי המליצה על אישור העסקה בפני המשקיעים לפני מספר ימים- טרום ההצבעה.

 

כזכור, במרץ 2016 עברה השליטה באנגל משאבים לידיהם של קבוצת גבאי ודיוויד מוריס. גבאי ומוריס קיבלו 53% ממניות החברה מכונסי הנכסים שתמורתן שילמו 28 מיליון שקל, גבאי החזיק עוד קודם לכן 10% ממניות החברה וכך החזיקו הוא ומוריס יחדיו ב-63% מאנגל משאבים שכיום עוברים לקבוצת גבאי במלואם.

 

אנגל משאבים מחזיקה נדל"ן ולמכירה והשכרה ועוסקת בבנייה למגורים בישראל ובחו"ל. החברה מחזיקה בנדל"ן להשקעה בשווי מאזני שנאמד ב-405 מיליון שקל. לחברה יש פרויקטי בנייה בתל אביב בהדר יוסף בהיקף של מעל ל-500 יח"ד, קרית אתא בהיקף של למעלה מ 300 יחידות דיור. לחברה פרויקטים גם במזרח אירופה.

 

בכוונת קבוצת גבאי להשביח את נכסי החברה ולהעמיק את אחיזתה בתחום הנדל"ן למגורים כמו גם הנדל"ן המניב.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש