ניתוח טכני

מניה שתיקנה לאחרונה וצפויה לחזור למומנטום חיובי

מניית מגדל בודקת את השיא השנתי מלמעלה. האם נוצרה הזדמנות קניה?

דובי קורן 12/11/2017 12:35

א+א-

מגדל ביטוח עוסקת במספר תחומים: ביטוח חיים וחסכון לטווח ארוך, ביטוח כללי, ביטוחי בריאות ושירותים פיננסיים. החברה נסחרת במדד ת"א 125 לפי שווי שוק של 4.18 מיליארד ₪.

 

התיקון העולה בסקטור הביטוח השנה לא פסח על מניית מגדל ביטוח. מהלך העליות שהחל בחודשים הראשונים של השנה נכנס לתרדמת מחודש מרץ האחרון עד לחודש שעבר. בתחילת אוקטובר החלה המניה מהלך עולה מעלה, פרצה את השיא השנתי ברמה של 390 נקודות והתקדמה לאזור של 420 נקודות רמת מחירים שלא נראתה במניה קרוב לשנתיים.

 

בשבוע שעבר יצאה המניה לתיקון טכני למהלך העולה האחרון. ביום חמישי נעלה המניה את המסחר בירידות שערים על השיא שנפרץ חודש קודם ברמה של 390 נקודות. הבוקר נסחרת המניה בעליות שערים ומעל לגבוה של יום חמישי, נעילה יומית ברמות המחיר הנוכחיות יכולה להמשיך את המומנט החיובי במניה ולמעשה נותנת נקודת כניסה נוחה.

 

יעד טכני קרוב יהיה סביב השיא האחרון סמוך ל 420 נקודות ורק מעליו נוכל לגזור יעדים עולים חדשים.

 

גרף מניית מגדל ביטוח; מקור: Sponser Charts

 

בהצלחה לסוחרים

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה