האם המניה הזו מסמנת פסגה? צפו בגרף

מניית יצרנית מעגלים מודפסים נסחרת מעל רמה חשובה. מהם היעדים לטווח הקצר?

דורון מיטרני 02/11/2017 15:14

א+א-

ג’אביל (סימבול: JBL) – החברה מסקטור המעגלים המודפסים, עוסקת בפיתוח, ייצור והרכבת רכיבים אלקטרונים, מעגלים מודפסים, ציוד בקרה אלקטרוני, עיצוב אב טיפוס ובדיקת איכות. בין לקוחותיה ניתן למנות את חברת אפל שאחרית לכרבע מהכנסותיה השנתיות. מניות החברה נסחרות בבורסת ניו יורק ונכללות במדד S&P 500 לפי שווי שוק של 5.02 מיליארד דולר.

 

החברה פרסמה את הדו"ח לרבעון השלישי בתאריך 27.09.17. החברה דיווחה על רווח של 0.64 דולר למניה כאשר הצפי היה לרווח של 0.62 דולר למניה. במקביל החברה דיווחה על חלוקת דיבידנד של 0.08 דולר למניה. יום האקס נקבע לתאריך 14.11.17.

 

בתחילת חודש אוקטובר גולדמן זאקס הוריד המלצה למכירה מחשש למכירות חלשות של אייפון X. מחיר היעד החדש הינו 26 דולר, נמוך ב- 4 דולר מההמלצה הקודמת.

 

מהזווית הטכנית, המניה מתבססת כבר תקופה מעל רמת התמיכה החשובה סביב 27.75 דולר. רמה זו בלמה את גל הירידות אשר פקד את המניה במהלך חודש ספטמבר לאחר פרסום הדו"ח הרבעוני וגם לאחר הורדת ההמלצה על ידי גולדמן זאקס.

 

גרף מניית JBL; מקור: StockCharts.com

 

בתמונה הרחבה יותר, המניה מדשדשת החל מהרבעון השני של שנת 2017 כאשר התצורה המתהווה בגרף המחירים מצביעה על אפשרות לשינוי המגמה הראשית.

 

הנחת העבודה מתחלקת ל-2:

ההנחה האופטימית – מכיוון שאזור 27.75 תמך עד כה, פריצה כלפי מעלה של 29 דולר, הגבוה האחרון תהווה טריגר חיובי לחזרה לאזור הגבוה סביב 31.5 דולר.

 

ההנחה הפסימית – שבירה של 27.5 דולר וכישלון פריצה חזרה. במידה והנחה זו תתממש, מבנה גרף המחירים ישבר כלפי מטה והמניה תעבור להיסחר במגמה שלילית שכן יוצר שפל יורד שיפתח יעדים כלפי מטה. במקרה זה, אזור 26 דולר סומן כמחיר יעד ראשון ו- 24 כיעד סופי של התבנית הנוכחית.

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה