פסגות ממליצים על מניית ממן באפסייד של 25%

נעם פינקו משיק סיקור למניה בהמלצת "תשואת יתר" ומחיר יעד מדולל של 9.73 ש"ח; "חשיפה לקבוצת ממן מאפשרת חשיפה מעניינת לגידול בפעילות בנתב"ג"

מערכת ספונסר 29/10/2017 11:44

א+א-

פסגות פרסמו היום סקירה ראשונה על קבוצת ממן שמנייתה נסחרת בבורסת תל אביב. החברה מפעילה את מסוף המטענים בנמל תעופה בן-גוריון, ונותנת שירותי קרקע ולוגיסטיקה בשדות תעופה. נעם פינקו נוקב בהמלצת "תשואת יתר" למניה, עם מחיר יעד מדולל של 9.73 ש"ח - אפסייד של כ-25% על מחיר השוק.

 

"בשורה התחתונה", מציין פינקו, "חשיפה לקבוצת ממן מאפשרת חשיפה מעניינת לגידול בפעילות בנתב"ג: חשיפה דרך פעילות המטענים שצפויה לגדול בזכות היקף המסחר המקוון והצמיחה במשק. חשיפה דרך תחום שירותי התעופה לגידול בהיקף הנוסעים בנתב"ג, הן הישראלי והן התיירים. תחומי הלוגיסטיקה והנדל"ן מספקים זרוע יציבה יחסית כאשר ישנו פוטנציאל צמיחה בעתיד. הסיכונים מנגד נובעים מלחץ תחרותי על המחירים ומגידול בעלויות.

 

"מודל הערכת השווי (המבוסס על שיעור היוון של 9% וצמיחה אינסופית של 1.5%) גוזר מחיר יעד של 10 ש"ח, גבוה בכ-25% ממחיר המניה בשוק. אנו משיקים סיקור למניה בהמלצת תשואת יתר".

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה