האם נוצרה הזדמנות קניה בענקית הטלקום למרות פספוס התחזיות?

ענקית הטלקום AT&T אכזבה בתוצאותיה שפורסמו הלילה ויורדת בכ- 1.6% בטרום מסחר. טכנית המניה קרובה לתמיכה חשובה

דובי קורן 25/10/2017 16:11

א+א-

חברת AT&T (סימול- T) הינה תאגיד תקשורת בינלאומי שהוקמה ב 1885 ומרכזה בדאלאס טקסס. הגלגול הראשון של החברה היה בחברת BELL, שהקים אלכסנדר גראהם בל בשנת 1877 לאחר שהמציא את הטלפון. אחת מחברות הבת של החברה הייתה AT&T שלאחר מכן רכשה את חברת האם. החברה פועלת בתחום הטלקומוניקציה ומספקת מגוון שירותים בארה"ב וברחבי העולם. החברה נסחרת במדד אס אנד פי 100 ואס אנד פי 500 לפי שווי שוק 214 מיליארד דולר.

 

החברה פרסמה את דוחותיה לרבעון השלישי של השנה, אמש לאחר נעילת המסחר. החברה דיווחה על רווח של 0.74 דולר למניה מול צפי של 0.75 דולר למניה. גם בשורת ההכנסות פספסה החברה עם הכנסות של 39.67 מיליארד דולר מול צפי של 40.1 מיליארד, בתגובה יורדות מניות החברה קצת מעל 2% במסחר המוקדם לשפל של מעל שנתיים.

 

ניתוח טכני

 

מניות החברה נסחרו תחת לחץ במחיר בשבועות האחרונים. המניה הגיעה אמש לרמות תמיכה על הגרף סביב 34.6-34.8 ונעלה את המסחר בירידות שערים. היום בטרום המסחר ולאחר פרסום הדוחות ממשיכה המניה כלפי מטה ויורדת לא רק מהשפל האחרון אלא מרמות השפל של נובמבר שנה שעבר במחיר של 34.5 דולר למניה.

 

על פניו המניה נותנת איתות טכני שלילי במיוחד כשהיא יוצרת נמוכים חדשים ובטח אם כך ייסגר המסחר בשעה 23:00.

 

למרות הפספוס בדוחות והתגובה השלילית לא בטוח שנראה המשכיות, שכן התמתנות בירידות וחזרה ביומים הקרובים מעל לתמיכה שצוינה לעיל יכולה להביא דווקא להזדמנות לכניסה.

 

לסיכום, בשלב זה אין מה לחפש כניסה במניה, כל עוד נסחרת מתחת למחיר של 34.5-34.8 דולר. במידה ונראה התאוששות בימי המסחר הקרובים או בתחילת שבוע הבא וחזרה מעל לאזורים אלא ייתכן שהלחץ במניה נגמר וסביר שנראה תיקון לירידות האחרונות.

 

חשוב לציין שכל נעילה מתחת ל 34.5 תהיה שלילית מאוד כשהצפי יהיה המשך ירידות בטווח הקצר.

 

למעקב לתקופה הקרובה.

 

גרף מניית T; מקור: StockCharts.com

 

בהצלחה לסוחרים

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה