ניתוח טכני

מניה שנמצאת רגע לפני פריצה, צפו בגרף

מניית יצרנית רכיבים למטוסים נסחרת בסמוך לשיא כל הזמנים וקיימת אפשרות לפריצה

דורון מיטרני 23/10/2017 15:49

א+א-

טרנס דיים (סימבול: TDG) – החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ואספקה של רכיבים למטוסים פרטיים וצבאיים. קו המוצרים של החברה כולל מערכות הצתה, משאבות גיר, מתנעים, סוללות ומטענים. החברה משרתת מפיצים, חברות תעופה, יצרני מטוסים וכוחות צבא וביטחון בארה"ב ובעולם.

מניות החברה נסחרות בבורסת ניו יורק ונכללות במדד S&P 500 לפי שווי שוק של 13.94 מיליארד דולר.

 

החברה תדווח את תוצאותיה של הרבעון החולף בתאריך 13/11/2017. אנליסטים מצפים לרווח של 3.39 דולר למניה. במהלך שישה רבעונים החברה ניפצה את תחזיות האנליסטים. מתחילת השנה המניה עלתה בכ- 17%.

 

מהזווית הטכנית, מתחילת חודש אוקטובר המניה נסחרת בטווח מסחר צר מעל 262 דולר ומתחת לשיא (תוך יומי) מחודש אוגוסט ברמה של 271.53 דולר. בפועל המניה מתבססת סביב רמות שיא ובתצורה חיובית התומכת בהמשך התנועה העולה בנייר.

 

גרף מניית TDG; מקור: StockCharts.com

 

המניה מדשדשת כבר שלושה חודשים. קודם לכן המניה רשמה מהלך מרשים מאזור 190 דולר ועד 271.5 דולר, לכן הנחת העבודה היא המשך המגמה החיובית בנייר. הטריגר החיובי יתקבל בסגירה מעל רף 269.4 דולר, שער הסגירה הגבוה ביותר שנרשם עד כה (מתואם דיבידנדים) ובטווח הקצר מחיר היעד סומן באזור 290 דולר

 

בהצלחה

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה