האם מניית יצרנית האופנועים קיבלה איתות קניה? צפו בגרף

מניית הארלי דוידסון התהפכה מעל רמת תמיכה חשובה. מהם היעדים לטווח הקצר?

דורון מיטרני 19/10/2017 15:09

א+א-

הארלי דוידסון (סימבול: HOG) – החברה עוסקת בעיצוב, תכנון, ייצור ושיווקי של אופנועים במגוון דגמים כולל אופנועים מותאמים אישית ואופנועים עבור המשטרה. בנוסף החברה מייצרת ביגוד ואמצעי הגנה ומספקת שירותי ביטוח.

מניות החברה נסחרות בבורסת ניו יורק ונכללות במדד S&P 500 לפי שווי שוק של 8.13 מיליארד דולר.

 

החברה דיווחה את תוצאותיה לרבעון השלישי בתאריך 17/10/2017. החברה סיימה את הרבעון השלישי עם רווח של 68.2 מיליון דולר (40 סנט למניה), לעומת 114.1 מיליון דולר (64 סנט למניה) ברבעון המקביל אשתקד. התחזיות בשוק היו מעט נמוכות יותר - 39 סנט למניה.

בשורת ההכנסות, החברה דיווח על הכנסות של 962.1 מיליון דולר, לעומת 1.09 מיליארד דולר ברבעון המקביל, מעל צפי האנליסטים שעמד על 952 מיליארד דולר.

 

בתגובה לדו"ח, המניה הגיבה בעליה של כ- 2% מהשפל השנתי ועד כה ירדה בכ- 23% מהשיא שנרשם במהלך חודש מרץ האחרון.

 

מהזווית הטכנית, מתבססת כשלושה חודשים באזור השפל השנתי. קודם לכן המניה נסחרה במגמה שלילית שיצאה לדרך במהלך חודש אפריל לאחר פרסום המאזן הרבעוני בתאריך 18.04.17. בחודש יולי המגמה השלילית התחדדה על רקע הורדת תחזית משלוחים לשנת 2017 וירידה בשורת ההכנסות והרווח הנקי.

 

ההתבססות הנוכחית מסמנת תחתית לטווח הקצר סביב אזור 45.25-45.3 דולר. מנגד, אזור 50.30 דולר התנגד בשני ניסיונות ומכאן ניתן לגזור קופסת מסחר 45.25-50.30 דולר. טווח מסחר של כ- 11%.

 

ביום פרסום המאזן המניה ירדה לשפל של קופסת המסחר והתהפכה כלפי מעלה במחזור חריג וחתמה בעליה של כ- 2%. ביום המסחר האחרון (ד’) המניה המשיכה לתקן כלפי מעלה בכאחוז נוסף.

 

גרף מניית HOG; מקור: StockCharts.com

 

הנחת עבודה – המניה נסחרת כעת באמצע הטווח של קופסת המסחר ולכן נמתין לפריצה והתבססות מעל 50.30 דולר כדי לאשר את תחילת התיקון העולה בדמות שיא ושפל עולה. פריצה של 51.8 דולר תאשרר את שינוי המגמה בטווח זמן הקצר עם מחיר יעד באזור 56 דולר.

הנחת העבודה בתוקף כל עוד נסחרת, במונחי שער סגירה, מעל 45 דולר.

 

בהצלחה

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה