מניית נטפליקס פרצה את שיא כל הזמנים - לאן מכאן?

המניה זינקה לשיא חדש בעקבות הדיווח על צפי להעלאת מחירים בחודש נובמבר. להלן היעדים לטווח הקצר

דובי קורן 10/10/2017 14:53

א+א-

חברת נטפליקס (סימול- NFLX) הוקמה בשנת 1997 ומקום מושבה נמצא בלוס גאטוס, קליפורניה. החברה מספקת למנוייה שירות השכרת סרטים, הופעות, סדרות טלוויזיה ועוד. בתחילת דרכה ספקה נטפליקס שירות וידאו באמצעות DVD או תקליטורי בלו ריי אשר נשלחו בדואר אל הלקוחות, השירות ניתן ללא הגבלה תמורת תשלום חודשי. בשנים האחרונות חל שינוי מהותי בעסקי החברה ועיקר התכנים מסופקים על גבי הרשת באמצעות טכנולוגיית "סטרימינג" גם כן תמורת תשלום חודשי. כיום קיימים יותר מ 700 סוגי מכשירים המאפשרים צפייה ישירה מנטפליקס, מחשבים, סמארטפונים, קונסולות משחק ועוד. החברה נסחרת במדד הנסד"ק 100 ואס אנד פי 500 לפי שווי שוק 85 מיליארד דולר.

 

בשבוע שעבר פורסם שהחברה מתכוונת להעלות מחירים בנובמבר הקרוב עבור שירות ה VOD בארה"ב. העלאת המחיר מגיעה לאחר שנתיים בהן המחיר עבור שירותי החברה נשאר ללא שינוי תוך שהיא משקיעה רבות בתוכן שהיא מציעה עם המון הפקות מקור. השוק אהב את ההודעה ובתגובה זינקו מניות החברה לשיאים חדשים.

 

דוחותיה של החברה לרבעון השלישי של השנה יפורסמו ב 16.10 לאחר נעילת המסחר בארה"ב. צפי האנליסטים עומד על רווח של 0.32 דולר למניה, גבוה מהרווח אותו הציגה ברבעון המקביל בשנה שעברה אשר עמד על 0.12 דולר למניה.

 

 

ניתוח טכני

 

אין ספק שהמניה הינה אחת החזקות והאהובות על השוק האמריקאי, ב 52 שבועות האחרונים זינקה המניה קרוב ל 100% והשלימה עליה ממחיר של 100 דולר לפני שנה עד לפאתי 200 דולר בהן נסחרה אמש.

 

בשבוע שעבר בעקבות ההודעה על העלאת המחיר הצפויה החל מנובמבר הקרוב ובנוסף המלצות קניה אוהדות מהשוק, שלחו את המניה לשיאים חדשים מעל אזור התנגדות של 190 דולר. ניתן לומר שכל עוד תשמור המניה על רמה זו הצפי הינו המשך חיובי בטווח הקצר.

 

יעד התבנית עומד על אזור של 210 דולר למניה והשאלה הנשאלת היא האם המניה תספיק להשיג את היעד לפני הדוח ביום שני לאחר המסחר או לאחריו.

 

חשוב לציין שללכת עם המניה לדוחות משול להימור שכן המניה יכולה לזוז חזק לשני הכיוונים לכן מי שבחוץ עדיף להמתין לאחר הדוח ולפעול בהתאם, אלא אם ההערכה היא הגעה ליעדים עוד לפני סיום המסחר ביום ב’ הקרוב.

 

רק ירידה מתחת לשפל האחרון ברמה של 176.5 תהיה שלילית ותבטל את התרחיש החיובי והיעדים.

 

 

גרף מניית NFLX; מקור: StockCharts.com

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה