חדשות אנליסטים

די.אן.איי ביומד קיבלו המלצה מפרוסט אנד סאליבן במחיר יעד של 0.83 ש”ח

שווי החברה מוערך בכ-30.9 מיליון דולר / 110 מיליון ש"ח: "החברה והחברות המוחזקות על ידה יכולות להפוך לשחקן מרכזי בשוק הטיפול באוסטאופורוזיס"

מערכת ספונסר 10/10/2017 08:47

א+א- 1

פרוסט אנד סאליבן פרסמו הלילה אנליזה ראשונית לחברת די.אן.איי ביומד הנסחרת בבורסה בתל אביב. האנליסטים נוקבים במחיר יעד של 0.83 ש"ח למניה לעומת 0.46 ש"ח, מחיר הסגירה אתמול, פרמיה של כ-78%. שווי החברה מוערך ע"י פרוסט אנד סאליבן בכ-30.9 מיליון דולר / 110 מיליון ש"ח.

 

לדברי האנליסטים, "החברה והחברות המוחזקות על ידה יכולות להפוך לשחקן מרכזי בשוק הטיפול באוסטאופורוזיס, בהינתן והניסויים הקליניים המתוכננים לשנה הבא יצליחו". לחברה שתי אחזקות עיקריות בתחום הבריאות: ביממד ואנטרה ביו, בהן היא מחזיקה 40% ו-35%, בהתאמה ובדילול מלא.

 

בחברת המחקר רואים בהשקעה בדי.אן.איי הזדמנות בטווח הקצר, בעיקר לאור הפוטנציאל שזוהה בכניסה של ביממד לשוק האמריקני. לדבריהם, "בטווח הארוך יותר, הצלחה של אנטרה בניסוי הקליני המכריע המתוכנן לשנה הבאה תשפיע משמעותית על השווי של החברה ותוכל למצב את אנטרה כשחקן מוביל באינדיקציית תת פעילות בלוטת יותרת התריס.

 

"אנו מאמינים כי הסיכוי להצלחה הוא גבוה בהתבסס על השוואה לטיפול תרופתי קיים לאוסטיאופורוזיס מזה שנים המכיל את אותו חומר פעיל רק בזריקה, בנוסף על פרופיל בטיחות וממצאים לגבי שיפור המצב הקליני שדווחו עד כה. למרות זאת, בחרנו בגישה שמרנית בשל היעדר גילוי נתונים מצד אנטרה, ולאמץ להערכת השווי את שיעור ההצלחה הסטטיסטית של 40% המנובאת עבור חברות דומות בשלב זה. לסיכום, די.אן.איי וחברות הבת שלה, בהינתן הצלחה בניסויים הקליניים, יכולות להפוך לכוח מרכזי בשוק הטיפול באוסטיאופורוזיס".

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    ההמלצות של פרוסט אנד סליבן ואדיסון

    זה פשוט מתחיל להיות הזוי על גבול הפטתיות. זורקים מספרים באוויר כאילו אין מחר. בד"כ זה עובד ליום יומיים וזהו. גם שלשום זרקו לביונדווקס מחיר דמיוני של 244 כשהמניה 0.66. עלתה 6% והנה היום מחזירה הכל.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    הדר 10/10/2017 09:20