מניית ענקית ציוד הרפואי קיבלה איתות קניה – צפו בגרף

מניית בוסטון סיינטיפיק רשמה שיא רב שנתי חדש ביום המסחר האחרון. להלן הנחת עבודה ויעדים לטווח הקצר

דורון מיטרני 02/10/2017 15:33

א+א-

בוסטון סיינטיפיק (סימבול: BSX) – החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת של אביזרים וציוד לשימוש רופאים מנתחים במגוון רחב של תחומי התמחות. המוצר המוכר ביותר של החברה הינו הסטנט שנועד לפתוח עורקים סתומים. מניות החברה נסחרות בבורסת ניו יורק ונכללות במדד ה- S&P500 לפי שווי שוק של 40 מיליארד דולר.

 

החברה צפויה לדווח את תוצאותיה לרבעון השלישי בתאריך 25/10/2017. אנליסטים מצפים לרווח של 0.31 דולר למניה.

 

מתחילת השנה זינקה המניה בכ- 33% כאשר את יום המסחר האחרון המניה חתמה בעלה לרמה של 29.17 דולר, מחיר שיא מאז שנת 2005.

 

מהזווית הטכנית, המניה דשדשה עד ליום המסחר האחרון מעל אזור 28.5 דולר, השיא שנרשם בחודש יוני האחרון. קודם לכן המניה רשמה גל עליות כמעט רציף מהשפל של חודש אוגוסט ברמה של 26.24 דולר ועד לשיא (תוך יומי) ברמה של 29.40 דולר.

 

גרף מניית BSX; מקור: StockCharts.com

 

הנחת עבודה – המניה סגרה את יום המסחר האחרון במחיר שיא כך שבפועל התקבל טריגר חיובי. פריצה של הגבוה של ספטמבר ברמה של 29.40 דולר תאשרר את המשך המגמה החיובית בנייר עם מחיר יעד קרוב אשר סומן סביב 31.5 דולר

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה