ניתוח טכני category name

מניית ענקית תיירות אמריקאית לקראת פריצת שיא כל הזמנים – הזדמנות קניה?

חברת ווינדהם וורלד וויד נסחרת סמוך לשיאים וקיימת אפשרות לפריצה לשיא חדש. צפו ביעדים

דובי קורן 28/09/2017 16:27

א+א-

חברת וונדהם וורלד וויד (סימול: WYN) – עוסקת בניהול ותפעול אתרי נופש, מלונות ובקתות אירוח ברחבי העולם. החברה כוללת מתן זיכיונות למלונות יוקרה, שירותי ניהול ותפעול, שיווק, מכירה ,השכרה ושירותי מימון לרכישה של יחידות נופש ודיור עבור לקוחות פרטיים וחברות. רשת המלונות של החברה נסחרת תחת מגוון מותגים כמו נובסול, ווינדהם הוטלס ועוד. מניות החברה נסחרות במדד האס אנד פי 500 לפי שווי שוק של 10.8 מיליארד דולר.

החברה תדווח על תוצאותיה לרבעון השלישי של השנה בתאריך 25.10. צפי השוק עומד על רווח של 2.04 דולר למניה ע"פ ממוצע אנליסטים המסקר את החברה, מעט גבוה יותר לעומת הרבעון המקביל בשנה שעברה בו דיווחה החברה על רווח של 1.89 דולר.

מהזווית הטכנית, מניות החברה נסחרות כבר מספר חודשים באזורים של 95-105 דולר. בימים האחרונים נצמדות מניות החברה סמוך מאוד לרמות התנגדות בשיא כל הזמנים ברמת מחיר של 105-105.8 דולר למניה.

 

התנהגות טכנית של הצמדות לשיא לרוב מזמינה ניסיון פריצה של השיא וככל שהצמדות כזאת מתרחשת מספר רב יותר של ימים כך הסיכוי לראות פריצה חזקה ועוצמתית גבוה יותר.

 

נעילה מעל 106 דולר באופן ברור תביא לטריגר טכני חיובי במניה. במקרה זה יעד עולה מלא יעמוד באזור של 120 דולר למניה. אזור תמיכה קרוב קיים בין אזור של 100/1 דולר, ירידה ברורה מתחת לרמה זו תבטל את התרחיש החיובי (שהוא כאמור יצא לפועל בפריצה ברורה ולא לפני).

 

גרף מניית WYN; מקור: StockCharts.com

 

בהצלחה לסוחרים

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה