מניה שפרצה התנגדות חזקה, הנה היעדים לטווח הקצר

חברת אפלייד מטריאלס נהנת מהגאות בתחום השבבים ופרצה את שיא כל הזמנים, זמן לקנות?

דובי קורן 25/09/2017 14:14

א+א- 1

חברת אפלייד מטיריאלס (סימול: AMAT) – עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות וציוד בדיקה לתעשיית המוליכים למחצה. עיקר פעילות החברה בייצור מערכות התומכות בתהליך ייצור השבבים מהשלב הראשוני ועד לסופי. מניות החברה נסחרות במדדים המובילים אס אנד פי 500 והנאסד"ק 100 לפי שווי שוק של 50.9 מיליארד דולר.

מהזווית הטכנית, מניית החברה נסחרת במגמה חיובית בשנה האחרונה בעיקר בגלל הגאות הרוחבית בתחום השבבים והמוליכים למחצה.

 

בחודשים האחרונים נסחרה המניה בהתכנסות מחירים ברמות שיא כל הזמנים. בשבוע שעבר פרצה המניה את השיא ואף בדקה אותו לקראת סיום שבוע המסחר בארה"ב. המשך עולה היום ונעילה מעל 48.5 דולר תאשר לנו את המשך המגמה החיובית בנייר.

 

יעדי התבנית הם בהתאם להתכנסות (משולש סימטרי) אשר נפרצה למעלה ויעדה עומד על אזור של 55 דולר למניה. בדרך קיימת רמה של 50 דולר שהיא התנגדות פסיכולוגית של מספר עגול ולא התנגדות טכנית על הגרף.

 

ירידה מתחת ל 46.5 דולר תהיה שלילית בטווח הקצר ותבטל את התרחיש החיובי במניה.

 

 

בהצלחה לסוחרים

 

גרף מניית AMAT; מקור: StockCharts.com

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    הניתוח הצליח. החולה מת

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    Talush 25/09/2017 19:47