ניתוח טכני category name

מניה שפרצה התנגדות חזקה, הנה היעדים לטווח הקצר

מניית די.אר. הורטון מתבססת מעל מחיר השיא הקודם וקיימת אפשרות להמשך המגמה החיובית. להלן הנחת עבודה ויעדים לטווח הקצר

דורון מיטרני 18/09/2017 14:37

א+א-

די.אר. הורטון (סימבול: DHI) – החברה עוסקת בתכנון, פיתוח ובניה של בתי מגורים בארה"ב. התמחות החברה בעיקר בדיור פרטי ברמת גימור גבוהה, המעוצבת בהתאם לצרכיו של הלקוח. החברה מקימה קרוב ל 50 אלף יחידות דיור בשנה ופועלת באמצעות רשת של 51 נציגויות ברחבי ארה"ב. בנוסף החברה מספקת פתרונות מימון וביטוח לרוכשי הדירות. החברה נסחרת במדד האס אנד פי 500 בשווי שוק של 13.91 מיליארד דולר.

 

את הרבעון האחרון סיכמה החברה עם עליה ברווח הנקי ל- 289 מיליון דולר לעומת רווח נקי של 250 מיליון דולר ברבעון המקביל. ההכנסות הסתכמו ב- 3.68 מיליארד דולר לעומת 3.15 מיליארד דולר ברבעון המקביל. מתחילת השנה המניה עלתה בכ- 36% ותשואת הדיבידנד השנתי נע סביב 1.1%.

 

מהזווית הטכנית, המניה נסחרת בשיא כל הזמנים זאת לאחר שפרצה את השיא משנת 2005 ברמה של 35 דולר וכעת המניה נסחרת ברמה של 37.17 דולר (שער סגירה יום שישי).

 

בתחילת חודש יולי המניה פרצה את רף ה- 34.8 דולר לשיא שנתי חדש לאחר תקופת דשדש ממושכת של כחמישה חודשים. לאחר הפריצה המניה עברה לדשדש פעם נוספת, הפעם בתצורה שונה ובשבוע שעבר פרצה את הרף העליון ב- 37.07 דולר ובכך קבעה מחיר שיא חדש.

 

גרף מניית DHI; מקור: StockCharts.com

 

הנחת עבודה – בשלישת ימי המסחר האחרונים המניה מתבססת מעל אזור 37 דולר, ההתנגדות והשיא הקודם ובכך מייצרת תבנית המשך למגמה העולה. מחיר היעד של התבנית הנוכחית סומן ברמה של 42 דולר. במקרה של נסיגה, אזור 36.3-36.4 סומן כאזור תמיכה קרוב.

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה