ניתוח טכני category name

מחפשים מניה שנמצאת רגע לפני זינוק? הנה הזדמנות מעניינת

מניית זינגה מדשדשת מתחת לשיא השנתי ולקראת הכרעה. מהו הטריגר שיביא לפריצת השיא ומהו מחיר היעד?

דורון מיטרני 13/09/2017 15:43

א+א- 1

זינגה (סימבול: ZNGA) – מפתחת משחקי וידאו המתמחה במשחקים עבור רשתות חברתיות ומובייל. בין הכותרים הבולטים ניתן למנות את זינגה פוקר ופארם וויל. מניות החברה נסחרות בבורסת הנאסד"ק לפי שווי שוק של 3.28 מיליארד דולר.

 

החבה דיווחה בתאריך 02.08.2017 את תוצאותיה לרבעון השני. הכנסות החברה הסתכמו ב- 209.2 מיליון דולר, גידול של 2.4 מיליון דולר לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

 

מאז פרסום דוח רבעון ראשון (04.05.17) המניה זינקה בכ- 34% ועלתה לשיא תקופתי עד לרמה של 3.8 דולר ומאז המניה מדשדשת בטווח מחירים רחב מתחת לאזור השיא

 

מהזווית הטכנית, המניה מדשדשת מעל שלושה חודשים בטווח מסחר של כ- 9% כאשר הרף התחתון שוכן סביב 3.9 דולר והרף העליון באזור 3.8 דולר. הדשדוש הנוכחי התקבל לאחר מהלך עולה מרשים מהשפל השנתי והתקופתי שנרשם במהלך חודש פברואר לכן הדשדוש הנוכחי מלמד על אפשרות להמשך המגמה העולה

 

גרף מניית ZNGA; מקור: StockCharts.com

 

הנחת עבודה – בשלב זה הדשדוש עשוי להימשך, לכן נמתין ליום פריצה המיוחל. פריצה וסגירה מעל 3.8 דולר תהווה טריגר חיובי אשר יסמל את סיום תקופת הדשדוש ותחילת מומנטום חיובי. מחיר היעד של התבנית, במידה ותצא לפועל, סומן סביב 4.5 דולר.

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    לקראת פריצה ענקית

    בקרוב

    יש מניה בארץ פי אלף יות ר טובה 15/09/2017 12:40