הזהב הכחול: מניית המים הזו פרצה גבוה שנתי – לאן מכאן?

חברת האחזקות אקווה אמריקה רשמה שיא שנתי חדש אחרי תקופת התכנסות

דורון מיטרני 12/09/2017 15:48

א+א-

אקווה אמריקה (סימבול: WTR) – פועלת כחברת אחזקות עבור חברות תשתיות מים אשר מספקות מים לשתיה וחלקות ברחבי ארה"ב. מניות החברה נסחרות בבורסת ניו יורק לפי שווי שוק של 6.15 מיליארד דולר.

 

החבה דיווחה בתאריך 03.08.2017 את תוצאותיה לרבעון השני. הכנסות החברה הסתכמו ב- 203 מיליון דולר, בדומה לרבעון המקביל אשתקד והרווח הנקי הסתכם ב- 61 מיליון דולר, מעט מעל הרווח ברבעון המקביל. תשואת דיבידנד שנתי סביב 2.58%

 

מניית אקווה אמריקה רשמה אמש (ב’) שיא שנתי חדש ברמה של 34.62 דולר ומשלימה עליה של 18.4% מתחילת השנה.

 

מהזווית הטכנית, המניה פרצה אמש התנגדות אופקית ושיא שנתי ברמה של 34.2 דולר. קודם לכן המניה התכנסה בתצורה של משולש שורי במשך מספר חודשים והפריצה שנרשמה אמש מסמלת את סיום תקופת ההתכנסות ויציאה קדימה להמשך המגמה העולה.

 

גרף מניית WTR; מקור: StockCharts.com

 

הנחת עבודה – בשלב זה קיימת אפשרות לבדיקת אזור הפריצה, לכן התבססות בדמות בדיקה נוספת של אזור 34.2 דולר תהווה נקודת כניסה שכן הטריגר התקבל אמש בפריצת ההתנגדות. מחיר היעד של התבנית הנוכחית סומן באזור 37.2 דולר. במקרה של נסיגה חזרה לטווח ההתכנסות, אזור 33.5 סומן כאזור תמיכה.

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה