חדשות אנליסטים

לקראת ההנפקה: אנטרופי ממליצים על מירלנד באפסייד של 52%

מנהל מחלקת מחקר מניות צביקה בק והאנליסט אלון עופר מתחילים לסקר את המניה במחיר יעד של 3.9 ש"ח למניה עם המלצת "תשואת יתר"

מערכת ספונסר 27/06/2017 11:36

א+א-

אנטרופי מפרסמים היום סקירת אקוויטי ראשונה לחברת מירלנד, לקראת ההנפקה. מנהל מחלקת מחקר מניות צביקה בק והאנליסט אלון עופר מתחילים לסקר את המניה במחיר יעד של 3.9 ש"ח למניה, הגבוה בכ-52% ממחיר המניה בשוק, עם המלצת "תשואת יתר".

 

במידה שיבוצעו שערוכים חיוביים נוספים ברבעונים הקרובים, תהיה לכך השפעה חיובית מהותית על השווי הכלכלי המוערך למניות החברה, כאשר כל 10 מיליון דולר נוספים משמעותם כ-0.5 ש"ח לשווי המניה - 17% ממחיר המניה הנוכחי. אנטרופי לא כללו בהערכת השווי מרכיב בגין הניסיון, הידע והמוניטין שצברה החברה ופרויקטים אופציונליים נוספים בעתיד.

 

לדברי בק ועופר, מכפיל ההון המתקבל לפי שווי כלכלי מוערך להון הינו 0.58 ומכפיל ההון לפי מחיר המניה בבורסה עומד על 0.38 בלבד.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה