חדשות אנליסטים

מעלות העלו תחזית הדירוג לבית הזהב לחיובית לאור הרחבת תיק הנכסים

מעלות אשררו דירוג ’+BBB‘ לחברה והעריכו כי על אף ההתרחבות המהירה, תשמור על יציבות בהכנסות וברווחיות בבתים באנגליה ובישראל, ואף תשפר את שיעור התפוסה באנגליה

מערכת ספונסר 22/06/2017 14:03

א+א-

חברת דירוג האשראי S&P מעלות הודיעה על שינוי תחזית הדירוג של חברת מיציבה לחיובית בשל הרחבת תיק הנכסים וצפי לשמירה על פרופיל פיננסי הולם.

 

במעלות מציינים בסקירה כי החברה, הפועלת בתחומי הדיור המוגן בישראל ובתי האבות הסיעודיים באנגליה, הגדילה ב-2017 משמעותית את היקף פעילותה ואת בסיס ה-EBITDA בעקבות רכישת 13 בתים חדשים באנגליה, ובכך גם הקטינה את תלות החברה בפעילות שני בתי הדיור המוגן שלה בישראל.

 

"להערכתנו, על אף ההתרחבות המהירה, החברה תשמור על יציבות בהכנסות ובשיעורי הרווחיות בבתים באנגליה ובישראל, בהתאם לתחזיות, ואף תשפר את שיעור התפוסה הממוצע בבתים הקיימים באנגליה, אשר ירד במחצית הראשונה של 2017", הוסיפו המדרגים.

 

בהתאם לזאת, אישרו במעלות את הדירוג ’+ilBBB‘ של בית הזהב ומשנים את תחזית הדירוג מיציבה לחיובית. "תחזית הדירוג החיובית משקפת את הערכתנו כי גם לאחר רכישת הבתים החברה תשמור על יציבות תפעולית ועל יחסים פיננסים הולמים – יחס חוב ל-EBITDA נמוך מ-7x (על בסיס איחוד חלקי יחסי של הבתים באנגליה), ויחס EBITDA להוצאות מימון גבוה מ-1.5x", סיכמו בחברת הדירוג.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה