אר.אס.אל זכתה במכרז בהיקף של עד כ-23 מיליון דולר באסיה

יצרן מסוקים אסיאתי בחר בחברה במסגרת מכרז ל-7 שנים להספקת שירותי פיתוח, העברת ידע, בניית אבי טיפוס וייצור סדרתי של מוצרי ניטור ודיאגנוסטיקה למסוקים

מערכת ספונסר 22/12/2016 16:06

א+א-

חברת אר.אס.אל הבורסאית מדווחת היום (חמישי) כי קיבלה הודעה רשמית מיצרן מסוקים אסיאתי לפיו זכתה במכרז להספקת שירותי פיתוח, העברת ידע, בניית אבי טיפוס וייצור סדרתי של מוצרי ניטור ודיאגנוסטיקה למסוקים (HUMS) בהיקף העשוי להגיע לעד כ-23.5 מיליון דולר במהלך תקופה של כ- 7 שנים.

 

ההתקשרות על פי המכרז מתייחסת לשני שלבים עיקריים: שלב ראשון - פיתוח של מערכות לניטור בריאות למסוקים, עבור מסוקים המפותחים ומיוצרים על ידי המזמין, התאמת הטכנולוגיה הקיימת בחברה בהקשר זה למסוקים כאמור והעברת ידע. היקף ההתקשרות בשלב זה עומד על כ-5.3 מיליון דולר ותקופת הביצוע של שלב זה אמורה להסתכם בכ- 18 חודש מיום ההזמנה בפועל. בנוסף, במהלך השלב הראשון ולאחר מכן, ולתקופה המוערכת בכחמש שנים, תעמיד החברה למזמין שירותי תמיכה טכנית, הדרכה והטמעה של המערכות. התמורה בגין פעילות זו תשולם על פי צריכת השעות בפועל על ידי המזמין והיא עשויה להגיע, במהלך התקופה כאמור, עד כ-1.4 מיליון דולר.

 

שלב שני - למזמין הוענקה הזכות להזמין מהחברה, עם סיום השלב הראשון לשביעות רצונו ייצור סדרתי של מוצרי ה- HUMS האמורים, במחיר שנקבע במכרז לכל יחידה, ובהיקף מצטבר של עד כ-16.7 מיליון דולר, על פני תקופה של 7 שנים, בהתאם לקצב ייצור המסוקים. יובהר כי החברה טרם קיבלה הזמנה ואולם התבקשה להאריך את תקופת תוקפה של הצעתה במכרז עד יום 31 במרץ, 2017.

 

מוקדם יותר היום דיווחה אר.אס.אל כי קיבלה הזמנה מחברת סחר אמריקנית לייצור מערכות בקרה למטוסים, שפותחו בעבר על ידי החברה, בסך של כ-1.5 מיליון דולר. האספקות צפויות להתבצע במהלך הרבעונים הראשון והשני של שנת 2017. המערכות מיועדות לשימוש סופי של חיל האוויר הישראלי.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה