קרן ג’נסיס: הימנעו מהשקעה בבנקים וקמעונאות, הגבירו חשיפה לטכנולוגיה

אופיר ויסלברגר, מנכ"ל משותף בקרן הגידור, ממליץ גם להגביר חשיפה לחברות המייצאות לארה"ב ולמדינות אחרות בדולרים

מערכת ספונסר 03/03/2015 12:12

א+א-

אופיר ויסלברגר, מנכ"ל משותף בקרן הגידור ג’נסיס, אומר היום כי "בתקופה הקרובה אנו צפויים לראות מגמה חיובית בבורסה של ת"א בעקבות עליות השערים בוול סטריט וסביבת הריבית הנמוכה בישראל שמובילה משקיעים לקחת יותר סיכונים ולהוציא כספים מאפיקים סולידיים.

 

"בתקופה הנוכחית אנו ממליצים להגביר חשיפה לחברות המייצאות לארה"ב ולמדינות אחרות בדולרים. יש לשים דגש על מגזר הטכנולוגיה שחברות רבות בו צפויות להציג ביצועים עודפים הודות להתחזקות הדולר.

 

"בכיוון השני, אנו סבורים שהבנקים צפויים להיפגע בתקופה הקרובה בעקבות חששות מהגברת התחרות בענף, בנוסף תחום הקמעונאות והמזון שכולל גם חברות מזון כמו אסם  ושטראוס צפוי להמשיך לסבול מסביבה עסקית קשה ומהגברת התחרות, דבר שיפגע באופן ישיר ברווחיות", סיכמו בג’נסיס.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה