חדשות כלכלה

עדי סופר תאני מונתה למנכ”לית פייסבוק ישראל

דייגו אוליבה, המנהל האזורי של פייסבוק EMEA: "הרכישה האחרונה של אונבו, פתיחת המשרד בישראל ומינויה של סופר תאני כמנכ"לית מוכיחים שהמחויבות שלנו לישראל חזקה מתמיד"

מערכת ספונסר 17/03/2014 10:16

א+א- 1

פייסבוק מודיעה על מינויה של עדי סופר תאני למנכ"לית החברה בישראל. סופר תאני תוביל את פעילותה המסחרית של החברה בארץ, תוך סיוע ללקוחות וסוכנויות לפתח את פעילויות השיווק שלהם בפייסבוק.

 

בנוסף תתמקד סופר תאני בהקמת צוות של נציגים מקומיים במשרד ברמת גן, שיעבדו בשיתוף פעולה הדוק עם הצוות הישראלי של פייסבוק בדבלין, אירלנד.

 

סופר תאני מגיעה לפייסבוק עם ניסיון רב בשיווק, מסחר אונליין וחברות סטארט-אפ. נכון להיום היא משמשת כיו"ר של חברת ג’ינג’ר, המפתחת טכנולוגיה לתיקון שגיאות כתיב, תחביר ודקדוק באנגלית.

 

לפני כן כיהנה כמנכ"לית חטיבת ה-B2C ב-888 (888.com), אחת החברות הגדולות והידועות בעולם בתעשיית הבידור המקוון. בעבר היא כיהנה גם כמנכ"לית קבוצת קידום, חברת ההשכלה הפרטית הגדולה בישראל.

 

סופר תאני (42), נשואה לבנג’י תאני ולהם שתי בנות, זואי (13) ואריאל (8).

 

סופר תאני אמרה: "אני מאוד מתרגשת להצטרף לפייסבוק ולהוביל את התפתחות החברה בישראל. מיליוני אנשים במדינה הזו משתמשים בשירות שלנו מדי יום, מתחברים אחד לשני ומשתפים במה שחשוב להם. עסקים מגלים את הערך של להיות חלק מהשיח הזה, בין אם מותגים גדולים ובין אם עסקים קטנים ובינוניים.

 

"במהלך שנות עבודתי הרבות בחברות הפונות לצרכנים, ראיתי מקרוב את ההשפעה החיובית של פייסבוק על צמיחה של עסקים, מה שמאפשר להם להגיע בדיוק לקהל שהם צריכים בין אם בארץ ובין בחו"ל".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    עדי סופר תאני מנכל"ית פייסבוק ישראל

    https://drive.google.com/file/d/0Bzbdnu-Wv6A2WG5YUEMtak5LbHc/view

    טוביה 23/08/2017 06:13