סקירת הבורסה של קרנות אביב: ”צפי ליום ירוק בת”א; השווקים עולים למרות נתונים מקרו כלכליים חלשים”

"גם אווירת שבירת השיאים בעולם כאשר מדד ה-S&P500 שובר שיא ומדד הניקיי מעל 15,000 נקודות, ידחפו את ת"א 100 לשבור את השיא, שהמדד רחוק ממנו מרחק של 2% בלבד"

מערכת ספונסר 17/11/2013 12:12

א+א-

להלן סקירת הבורסה של היום- צפי שבועי ויומי והמלצות למסחר מאת ארז צדוק מקרנות אביב: "יום ירוק צפוי בבורסה של ת"א, כמה שמסתמן כפתיחה של שבוע חיובי. כאשר הנגידה המיועדת של הבנק המרכזי אומרת שכלכלת ארה"ב מתחזקת אך עדיין זקוקה לעזרת הפד ותקבל אותה ככל שיידרש, השווקים עולים למרות נתונים מקרו כלכליים חלשים".

 

"גם אווירת שבירת השיאים בעולם כאשר מדד ה-S&P500 שובר שיא ומדד הניקיי מעל 15,000 נקודות, ידחפו את ת"א 100 לשבור את השיא, שהמדד רחוק ממנו מרחק של 2% בלבד. מסתמן טרנד חיובי של ארה"ב וישראל, שלא בטוח שאירופה תצטרף אליו, לכן כדאי לשים דגש השבוע על שוק המניות המקומי והאמריקאי, עם מעט חשיפה לאסיה ובכללה יפן".

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה