חדשות שוק ההון category name

אוריין רוכשת מפישמן את אביב שיגור ב-13.5 מיליון ש”ח

חברת אביב שיגור הינה החברה הגדולה בישראל למתן שירותי בלדרות פנים ארציים לכל סוגי המעטפות והחבילות

מערכת ספונסר 15/10/2012 09:25

א+א-

חברת אוריין חתמה על הסכם לרכישת מלוא הון מניותיה של חברת הבלדרות אביב שיגור. על פי ההסכם, תרכוש אוריין את מניות החברה מבעלי המניות הנוכחיים, אשר העיקריים שבהם הנם - אליעזר פישמן, אבי פישר וקרן סקיי. חברת אביב שיגור הינה החברה הגדולה בישראל למתן שירותי בלדרות פנים ארציים לכל סוגי המעטפות והחבילות. החברה מפעילה 9 סניפים ומעסיקה כיום כ-300 עובדים בכל רחבי הארץ.

 

במסגרת ההסכם, תשלם אוריין סך של כ-13.5 מיליון שקל תמורת מלוא מניותיה של אביב-שיגור, לרבות הזכויות בהלוואות אותן העמידו לחברה בעלי מניותיה ושטרם נפרעו עד למועד ההשלמה ובשטרי ההון אשר מוחזקים על ידם. יצוין כי, העסקה כפופה למספר תנאים מתלים, לרבות אישור הבנקים המממנים של אביב שיגור, אישור הממונה על ההגבלים העסקיים, ולכך שהחוב הפיננסי של אביב שיגור במועד העיסקה לא יעלה על סך של כ-23 מיליון שקל. בעת חתימת ההסכם תפקיד אוריין בידי נאמן סך של כ-1 מיליון שקל, עד להתקיימותם של התנאים המתלים השונים.

 

רכישת אביב שיגור תרחיב את פעילותה הקיימת של אוריין בתחום השינוע וההפצה בישראל של כל סוגי החבילות, מתוך מטרה להיות השותף הלוגיסטי המוביל בישראל. במסגרתה תספק החברה ללקוח את כל סוגי הפתרונות בתחומי השילוח והלוגיסטיקה, כשהם מותאמים ספציפית לצרכיו, בצורה היעילה, המקצועית והחסכונית ביותר.

 

חברת אוריין, הינה אחת החברות המובילות בישראל בתחום הלוגיסטיקה והשילוח הבינלאומי ומייצגת למעלה מעשור את ענקית השילוח והלוגיסטיקה השנייה בגודלה בעולם DB Schenker. אוריין מציעה את מכלול הפתרונות לניהול שרשרת האספקה תחת קורת גג אחת- One Stop Shop. החברה מעסיקה בארץ כ- 570 עובדים. לחברה מרכז לוגיסטי בשטח של 15 אלף מ"ר בקרית אריה בפתח תקווה, ולאחרונה נפתח המרכז הלוגיסטי החדש בשטח של כ-30 אלף מ"ר באזור התעשייה "לב הארץ" הסמוך לראש העין. מערך ההפצה של אוריין עומד כיום על כ- 60 משאיות גדולות.

 

אוריין סיימה את המחצית הראשונה של שנת 2012 עם עלייה בהכנסותיה לסך של כ-80.8 מיליון דולר ועם גידול ברווח הנקי לסך של כ-3.7 מיליון דולר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה