חברת m&m קפיטל הפכה להיות בעלת עניין בחברת שלוש דיאם, העוסקת בפיתוח ראש הדפסה מבוסס לייזר להדפסה תלת-מימדית של מוצרים לתעשייה.

חברת m&m קפיטל רכשה 7% מהון המניות של החברה בעסקה מחוץ לבורסה מידי קרן הגידור קריאייטיב ואליו שמכרה את כל החזקותיה בחברה וזאת תמורת כמיליון שקל.

חברת m&m קפיטל, בעלת השליטה בחברה הביטחונית סולרום, רכשה את המניות במחיר של 180 אגורות למניה המהווים פרמייה של 44% על המחיר בשוק.

במרץ האחרון דיווחה שלוש דיאם על מזכר הבנות לא מחייב לרכישת סולרום כנגד הקצאת מניות. סולרום היא חברה פרטית העוסקת בפיתוח, ייצור, שיווק ומכירה של מערכות אלקטרוניקה וחשמל בעיקר לשימוש צבאי. בבעלותה של סולרום מקרקעין באזור התעשיה בראש פינה בשטח של כ-14 דונם, עליהם נבנה פרויקט בשטח בנוי של כ-6,800 מ"ר, המצוי לקראת השלמה, כאשר כ-800 מ"ר מתוכו מיועדים להשכרה לחברה פרטית בשליטת בעלי מניות סולרום, בתמורה ל-40 שקל למ"ר לחודש, ולתקופה של 10 שנים.

על פי מזכר ההבנות, שלוש דיאם, שנסחרת לפי שווי של כ-10 מיליון שקל בלבד, תרכוש את מלוא מניות סולרום תמורת הקצאת 74% מהמניות של החברה, ותקצה בנוסף 0.99% מההון למור-לנגרמן בע"מ. השלמת העסקה מותנית, בין היתר, בקבלת הערכת שווי של סולרום של לא פחות מ-60 מיליון שקל.

עוד על פי מזכר ההבנות, הלוואות הבעלים, אשר הועמדו לסולרום על ידי בעלי המניות שעומדת על 6.5 מיליון שקל, יישאו ריבית פריים פלוס 1.5% לשנה מהשלמת העסקה, וייפרעו ב-36 תשלומים שווים החל אחרי שנה מהשלמת העסקה, ובתנאי שהרווח הנקי של החברה השנה לא יירד מ-6 מיליון שקל.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש