רונן שור, מנכל דולומיט ואקסל<br>קרדיט: יח"צ
רונן שור, מנכל דולומיט ואקסל קרדיט: יח"צ

חברת אקסל סולושנס דיווחה היום (ד’) כי דאנת תקשורת בע"מ, שהינה בהחזקה בשיעור של 70% על ידי חברת אקסל, התקשרה בהסכם עם טוויסטק בע"מ, לרכישת רוב מניותיה, כך שבמועד ההשלמה, בכפוף להשלמת תנאים מתלים כמפורט בהסכם, חברת דאנת תחזיק בכ- 51% מהון מניותיה (בדילול מלא) של החברה הנרכשת, אותן תרכוש מבעלי מניותיה.

טוויסטק היא חברת IT המתמחה בפרוייקטים לארגונים בכל הגדלים בתחומי וירטואליזציה לסוגים שונים כגון: שרתים, תשתיות, MICROSOFT, שירותי ענן, אפיון והקמת D.R, אבטחת מידע, ותשתיות תקשורת.

בהתאם להסכם, סך התמורה הכוללת עבור המניות הנרכשות הינו כ-5.45 מיליון שקל, אשר ישולמו בחלוקה לשני שלבים עיקריים. א. במועד השלמת הרכישה, בעלי המניות, יקבלו סך של כ-3.95 מיליון שקל במזומן, אשר ישולמו להם באופן יחסי לשיעור אחזקתם במניות הנרכשות; ב. תמורה בגין ביצועים בסך של עד 1.5 מיליון שקל ישולם לבעלי המניות בכפוף לעמידה באבני דרך מבוססי רווח לפני מס במהלך השנים 2023-2025 או לחילופין רווח מצטבר לפני מס בגין אותם שנים.

רונן שור, מנכ"ל אקסל סולושנס גרופ בע"מ, ״טוויסטק הינה הרכישה התשיעית בשלוש השנים האחרונות והראשונה בתחום תשתיות ענן המאובטחות. הרכישה תסייע לאקסל להגדיל את המכירות החוזרות (Recurring Revenues) שכיום עומדות על קצב שנתי של כ-100 מיליון שקל, שעיקרן סייבר. אנו רואים במגזרים גדולים בשוק מעבר לעולמות של שירותים מנוהלים בתחומי הסייבר, הסיסטם והתשתיות. להערכתנו, החיבור בין טוויסטק לדאנת מגדיל באופן משמעותי את היצע השירותים שתוכל הקבוצה להציע לכלל הלקוחות בארץ ובעולם. שילוב טוויסטק בפלטפורמת ה-MSSP של AI Magen תעניק לכלל הלקוחות של טוויסטק, שירות ניטור ואבטחה מהמובילים בתעשייה.״

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש