קרדיט: יח"צ
קרדיט: יח"צ

חברת הפינטק נאייקס מדווחת על חתימת מזכר הבנות לרכישת מלוא הון המניות של החברות רוזמן חברה להנדסה בע"מ ורוזמן אחזקה בע"מ. זאת, כחלק מהעמקה והרחבת הפעילות של נאייקס בעולם פתרונות התשלום לורטיקילים נוספים, לצד הרכישה ביוני האחרון של חברת OTI המספקת פתרונות תשלום אוטומטיות בייחוד בתחנות דלק.

חברת רוזמן פועלת בתחום מערכות לניהול תחנות דלק (ציבוריות ופנים ארגוניות), מערכות אוטומציה לזיהוי ופתיחת תדלוק, מערכות לניהול ציי רכב, מערכות לתדלוקי שטח ומערכות לניהול עמדות טעינה לרכב החשמלי.

יאיר נחמד, מנכ"ל נאייקס מסר: "לרוזמן צוות ותיק ומנוסה ולקוחות גלובליים ומקומיים מובילים. פעילותה המשמעותית בתחום שירותי האוטומציה לתשלום עבור דלקים תואמת את האסטרטגיה שלנו בתחום הריטייל ותתרום לצמיחתנו. אנו מאמינים שיחד אף נתרום ללקוחות החברה לצמוח ולהגדיל את מכירותיהם עם הפתרונות שאנו מביאים יחד".

אלי בר, מנכ"ל רוזמן, מסר: "נאייקס תאפשר לרוזמן להגדיל את סל המוצרים והפתרונות המוצעים ללקוחותינו בארץ ובעולם. חיבור זה יבטיח כי רוזמן תמשיך להוביל טכנולוגית את שוק מחשוב תחנות הדלק, אוטומציית תשלום (דלקנים), ציי רכב וניהול החשמל לרכב בארץ ובחו"ל וכן יאפשר חדירה לשווקים חדשים באמצעות מערך השיווק הגלובלי של נאייקס".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש