איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה<br>קרדיט: טל גבעוני
איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה קרדיט: טל גבעוני

חברת אלקטרה, בניהולו של איתמר דויטשר, מרחיבה את פעילותה גם לתחום השירותים המנוהלים, במגזר הפרטי והציבורי. החברה מדווחת היום, כי חתמה באמצעות החברה הבת, אלקטרה FM, על הסכם לרכישת השליטה (51%) בחברת טרגט מרקט, לפי שווי חברה של כ-160 מיליון שקל. בין הצדדים סוכמו מנגנוני אופציה, המאפשרים לאלקטרה לרכוש את יתרת אחזקות המוכרים במהלך 6 השנים הקרובות.

טרגט מרקט פועלת במגוון תחומים במגזר הציבורי והפרטי. החברה מפתחת עבור לקוחותיה מערכי ניהול המשלבים לוגיסטיקה, מערכות מחשוב, כ"א, רכש ובקרה ופועלת במכרזי מיקור חוץ ממשלתיים, מוניציפליים ובמגזר הפרטי במגוון תחומים. החברה הינה בבעלות בעלי מניות פרטיים והם ימשיכו לנהל את החברה גם לאחר העסקה. היקף הפעילות השנתי של טרגט מרקט עומד על כ- 200 מיליון שקל.

איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה מסר: "רכישת טרגט מרקט, שהינה חברה מובילה בישראל בתחום השירותים המנוהלים, תואמת את אסטרטגיית מעגל החיים של אלקטרה, ופותחת בפני חברת אלקטרה FM שוק משמעותי ביותר, במסגרתו היא תציע ללקוחותיה מגוון נוסף של שירותים. טרגט מרקט נותנת מענה למגמה המסתמנת בקרב לקוחותיה הגדולים של אלקטרה, לרבות חברות בינלאומיות הפועלות בישראל, אשר מעבירים בהדרגתיות יותר ויותר שירותים המתבצעים כיום על ידי עובדיהן, לחברות מתמחות הפועלות במתכונת של מיקור חוץ, כדוגמת טרגט מרקט. הרחבת פעילות אלקטרה FM, מחזקת את מיצובה כזרוע עסקית, המבטיחה לאלקטרה תזרימי מזומנים יציבים ומובטחים במסגרת הסכמים ארוכי טווח עם לקוחותיה".

ניר נובק, שותף בטרגט מרקט הוסיף ״טרגט מרקט מיצבה את עצמה בשנים האחרונות כשחקן מוביל בתחום ניהול פרויקטים עתירי כח אדם, לוגיסטיקה וטכנולוגיה. החיבור לקבוצת אלקטרה, יפתח בפני החברה פוטנציאל לפרויקטים רבים בתחומים מגוונים, ימנף את היכולות הגבוהות שקיימות בחברה ויאיץ את התפתחותה".

אלקטרה דיווחה בחודש מאי האחרון על תוצאותיה הכספיות לסיכום הרבעון הראשון של שנת 2022. החברה סיימה את הרבעון עם צמיחה של כ-30% בהכנסותיה לכ-2.6 מיליארד שקל, ועם גידול של כ-12% ברווח הנקי לכ-56.1 מיליון שקל.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש