אייזק דבח, מנכל דלתא גליל<br>קרדיט: יח"צ
אייזק דבח, מנכל דלתא גליל קרדיט: יח"צ

דלתא גליל תעשיות, היצרנית והמשווקת העולמית של מוצרי לבוש ממותגים ובמיתוג פרטי לגברים, נשים וילדים כמו גם ביגוד לשעות הפנאי, ביגוד ספורטיבי וג’ינס הודיעה על רכישת המותג "אורגניק בייסיק" ומספר נכסים נוספים הקשורים אליו בסכום שאינו מהותי לחברה. המותג שהוקם בדנמרק בשנת 2015 על ידי שלושה יזמים צעירים הוא מותג דיגיטלי הידוע בקיימות שלו, ומייצר באופן ידידותי לסביבה ביגוד תחתון, ביגוד ספורטיבי ובגדי בסיס לנשים ולגברים. החברה מתכננת להביא מותג חזק זה לצרכנים בכל העולם ולהרחיב את קו המוצרים של "אורגניק בייסיק" לתחום פריטי לבוש לתינוקות וילדים כמו גם להוסיף מוצרים לאלה המוצעים לנשים ולגברים. הקולקציה תושק בכל העולם בשנת 2023.

אייזק דבח מנכ"ל דלתא גליל: "אורגניק בייסיק" הוא מותג דיגיטלי שמהותו כוללת קיימות וייצור ידידותי לסביבה, ערכים אלה מתאימים בצורה מושלמת למיקוד של דלתא גליל בשימוש בחדשנות לשם יצירת תעשיית אופנה בת קיימא במידה גבוהה יותר. אנו רואים בזאת הזדמנות משמעותית להרחבת המותג ברחבי העולם, בעיקר בארה"ב ובאירופה וכן הרחבת קו המוצרים שיכלול מוצרים לכל המשפחה. מטרתנו היא למכור ישירות לצרכנים מוצרים בני קיימא ואורגניים שיתאימו לכל כיס."

בנוסף להיותו תאגיד B מאומת, "אורגניק בייסיק" גם קיבל אישור תקן טקסטיל אורגני גלובלי (GOTS) וכן חבר ברשת 1% for the Planet. למותג מוניטין חזק והוא יצר קהל מעריצים לשימוש שלו בחומרים, שמקורם במקורות ידידותיים לסביבה, מאושרים הכוללים כותנה אורגנית וצבעים מחומרים טבעיים, בהתאם למחויבות המותג להפחתת טביעת הרגל הפחמנית והשפעתה על כדור הארץ.

למעלה מ-75% מהחומרים שמשמשים לייצור מוצרים של "אורגניק בייסיק" מגיעים מהצומח בעוד שלמעלה מ-15% ממוחזרים. המגוון של המותג כולל בגדים תחתונים, חזיות ברלט, חזיות ספורט, חולצות טריקו וגרביים לנשים ותחתונים וחולצות טריקו לגברים מחומרים רכים במיוחד ונוחים.

בשנים האחרונות, דלתא גליל התמקדה בבנייה אסטרטגית בתחום זירת המסחר המקוון, תוך השקעה באתרים של מותגי החברה ובעסקאות רכישה אסטרטגיות.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש