מריו זוזל, מבעלי השליטה באלמוגים החזקות<br>קרדיט: לילך רז
מריו זוזל, מבעלי השליטה באלמוגים החזקות קרדיט: לילך רז

חברת הנדל"ן אלמוגים החזקות, בבעלות עמי בר משיח ומריו זוזל, ובניהולה של מיכל גור, מדווחת היום (יום שלישי 5 ביולי 2022) על חתימת מזכר הבנות לרכישת 100% מחברת טובולסקי נדל"ן בע"מ, בתמורה של כ- 5 מיליון שקל לרבות הקצאה של 5% ממניות החברה.

 

בנוסף לתמורה במזומן ולמניות שהוקצו, טובולסקי נדל"ן תהא זכאית לתמורה מותנית, בהיקף של 10 מיליון שקל אשר תשלום במועד המאוחר מבין: 24 חודשים ממועד העסקה או מועד סגירת שומות סופיות לטובולסקי נדל"ן, כאשר מהתמורה המותנית ינוכו חבויות מס של טופולסקי נדל"ן, כפי שנקבע במזכר ההבנות.

בהתאם לתנאי העסקה, תעמיד החברה לחברת טובולסקי נדל"ן סכום של כ- 34 מיליון ₪, ותיטול על עצמה את כל ההתחייבויות והזכויות מכוח הסכמי המימון של טובולסקי נדל"ן.

מריו זוזל ועמי בר משיח, בעלי השליטה באלמוגים החזקות: "כחלק מהפיתוח העסקי שלנו כחברה יזמית וקבלנית ובהתאם לאסטרטגיית החברה לאיתור קרקעות פוטנציאליות, בעסקאות יצירתיות ואטרקטיביות, אנו שמחים לעדכן על רכישת חברת הנדל"ן טובולסקי, לחברה הנרכשת היקף קרקעות להקמת פרויקטים משמעותיים ואיכותיים, לרבות בתחום ההתחדשות העירונית, בלב אזורי הביקוש. הפרויקטים כאמור יתווספו לצבר הפרויקטים האיכותי של החברה ויאפשר את המשך צמיחת החברה בשנים הקרובות, בהתאם לביקושים הקיימים, שבין היתר, יתרמו גם להשאת ערך עבור בעלי המניות של החברה".

 

טובולסקי נדל"ן הינה חברת פרטית ישראלית אשר עוסקת בייזום פרויקטים למגורים, הקמת מרכזי מסחר ותעסוקה שכונתיים וכן בהתחדשות עירונית. טובולסקי נדל"ן מחזיקה צבר קרקעות ופרויקטים בשלבי תכנון ורישוי של מעל לכ- 500 יח"ד, 5 מגרשים ביעוד מסחר ומשרדים הכוללים זכויות של כ- 38,000 מ"ר ושני פרויקטים של התחדשות עירונית בירושלים בהיקף של מאות יח"ד בשלבים שונים, בלב אזורי הביקוש.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש

 • 2
  שווי הרכישה

  5 מיליון, + 5% מחברת האם + 10 מיליון באופציות = בערך 30 מיליון ש"ח. שמחתי לעזור

  • אבי
  • 05/07/2022 16:11
 • 1
  סכום הרכישה?

  אלמוגים רכשה 100% מחברת טובולסקי נדל"ן בע"מ, בתמורה של כ- 5 מיליון שקל?? טעות בסכום אולי?

  • חגי
  • 05/07/2022 15:11