דנה עזריאלי, יור עזריאלי קבוצה<br>קרדיט: זיו קורן
דנה עזריאלי, יור עזריאלי קבוצה קרדיט: זיו קורן

קבוצת עזריאלי מודיעה היום (4.7), על השלמת העסקה לרכישת מלוא הבעלות על קניון מול הים באילת, הקניון נרכש מידי חברה שבשליטת אלי ישראלי, ושותפות של הפניקס וחברה בשליטת אילן בן דב.

קניון מול הים מצטרף לקניוני הקבוצה הפרוסים ברחבי הארץ, והוא הקניון הראשון של הקבוצה בעיר אילת. הקניון, המתפרס על שטח בנוי של כ-19 אלף מ"ר, נחשב לאחד הקניונים המובילים בישראל מבחינת מכירות למ"ר. שיעור התפוסה בו עומד על 100% והוא נהנה מתמהיל שוכרים חזק ומגוון. ה-NOI השנתי של הקניון גבוה מ-90 מיליון שקל.

הקניון ממוקם בלב אזור התיירות על שפת הים בחוף הצפוני של אילת. הוא מורכב כקומפלקס של שלושה מפלסים ומאכלס כ-110 חנויות ודוכנים, מהרשתות והמותגים המובילים בארץ ובעולם.

דנה עזריאלי , יו"ר קבוצת עזריאלי : "אנו שמחים על השלמת עסקת מול הים, מהקניונים המובילים והמשגשגים בישראל. בכוונתנו לשדרג ולפתח את הנכס, תוך למידה והקשבה לרצונות והצרכים של הלקוחות והעסקים הפועלים בו. תחת ניהולה של קבוצת עזריאלי , נמשיך להבטיח שקניון מול הים יהווה מוקד משיכה וחלק מתרבות הקנייה, הבילוי והפנאי של הישראלים, התיירים ותושבי המקום".

בשנתיים האחרונות השקיעה הקבוצה עשרות מיליוני שקלים בשדרוג הקניונים הקיימים של הקבוצה ובסביבתם, כמו גם בהתאמתם לתפיסת ה-MIXED USE המאפיינת את עזריאלי , אשר רואה במתחמי נדל"ן אקוסיסטם שלם ומקום להיווצרות קהילה וחיי חברה.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש