דנה עזריאלי, יור עזריאלי קבוצה קרדיט: זיו קורן

מיזוגים ורכישות

קבוצת עזריאלי השלימה רכישת קניון מול הים באילת

קניון מול הים מצטרף לקניוני הקבוצה הפרוסים ברחבי הארץ, הקניון המתפרס על שטח בנוי של כ-19 אלף מ"ר, נחשב לאחד הקניונים המובילים בישראל מבחינת מכירות למ"ר

חדשות ספונסר 04/07/2022 14:22

א+א- 1

קבוצת עזריאלי מודיעה היום (4.7), על השלמת העסקה לרכישת מלוא הבעלות על קניון מול הים באילת, הקניון נרכש מידי חברה שבשליטת אלי ישראלי, ושותפות של הפניקס וחברה בשליטת אילן בן דב.

קניון מול הים מצטרף לקניוני הקבוצה הפרוסים ברחבי הארץ, והוא הקניון הראשון של הקבוצה בעיר אילת. הקניון, המתפרס על שטח בנוי של כ-19 אלף מ"ר, נחשב לאחד הקניונים המובילים בישראל מבחינת מכירות למ"ר. שיעור התפוסה בו עומד על 100% והוא נהנה מתמהיל שוכרים חזק ומגוון. ה-NOI השנתי של הקניון גבוה מ-90 מיליון שקל.

הקניון ממוקם בלב אזור התיירות על שפת הים בחוף הצפוני של אילת. הוא מורכב כקומפלקס של שלושה מפלסים ומאכלס כ-110 חנויות ודוכנים, מהרשתות והמותגים המובילים בארץ ובעולם.

דנה עזריאלי , יו"ר קבוצת עזריאלי : "אנו שמחים על השלמת עסקת מול הים, מהקניונים המובילים והמשגשגים בישראל. בכוונתנו לשדרג ולפתח את הנכס, תוך למידה והקשבה לרצונות והצרכים של הלקוחות והעסקים הפועלים בו. תחת ניהולה של קבוצת עזריאלי , נמשיך להבטיח שקניון מול הים יהווה מוקד משיכה וחלק מתרבות הקנייה, הבילוי והפנאי של הישראלים, התיירים ותושבי המקום".

בשנתיים האחרונות השקיעה הקבוצה עשרות מיליוני שקלים בשדרוג הקניונים הקיימים של הקבוצה ובסביבתם, כמו גם בהתאמתם לתפיסת ה-MIXED USE המאפיינת את עזריאלי , אשר רואה במתחמי נדל"ן אקוסיסטם שלם ומקום להיווצרות קהילה וחיי חברה.

  1. מניות בכתבה
  2. עזריאלי קבוצה

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    תוצאות הקניות תלויות בפטור ממע"מ

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    dorki 04/07/2022 14:51