אייל משה, מנכ״ל ומייסד האב סקיוריטי קרדיט: רובי ליבוביץ'

IPO

האב ממשיכה בהיערכות להשלמת המיזוג והצטרפות לנאסד״ק

בכדי לקדם את אישור הסכם המיזוג ולוודא כי כל בעלי המניות יוכלו להצביע באסיפת בעלי המניות, החליטו מנהלי החברה ודירקטוריון החברה לוותר על זכויות להטבות וקבלת מניות כנגד

חדשות ספונסר 22/06/2022 13:07

א+א- 2

בהמשך לדיווחי HUB Security בדבר התקשרות בהסכם מיזוג עם חברת Mount Rainier Inc. שהינה חברת SPAC הנסחרת בנאסד"ק, החברה עדכנה היום כי עסקת המיזוג מתקדמת כמתוכנן לפי 10 דולר ארה״ב למניה על פי ההסכם המחייב שנחתם בין הצדדים. החברה מתעתדת להביא את עסקת המיזוג לאישור בעלי המניות במועד כפי שיקבע.

בכדי לקדם את אישור הסכם המיזוג ולוודא כי כל בעלי המניות יוכלו להצביע באסיפת בעלי המניות, החליטו מנהלי החברה ודירקטוריון החברה לוותר על זכויות להטבות מנהלים, נושאי משרה ועובדים, לקבלת מניות נוספות כתמריץ הוני על פי התנאים שדווחו, וביום 19 ביוני 2022, נחתם בין HUB Security ובין Mount Rainier תיקון להסכם המחייב במסגרתו בוטלו הטבות מנהלים אלו ללא כל תמורה או חלף הטבות אם במישרין ואם בעקיפין.

מנכ״ל HUB Security, אייל משה: ״החברה ביצעה בתקופה האחרונה מהלכים מסחריים רבים שמחזקים את מעמדה בסביבה התחרותית, ואני מאמין שמהלכים אלה, בתוספת תיקון ההסכם משרתים את טובת החברה, ציבור המשקיעים ובעלי המניות בהצלחת השלמת עסקת המיזוג ורישומה של החברה למסחר בבורסת הנאסד"ק״

  1. מניות בכתבה
  2. האב

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    how i got my husband home

    שלום חבר, שמי איזבלה איתן, ואני רופאה ואני בת 45. אנא קרא את עדות חיי האמיתית שלי, יש לי כוונה חיובית שהמידע הזה יעזור למישהו שקורא את המאמר הזה, תוך יומיים לשקם נישואים מקולקלים ולשקם את יחסי האהבה האבודים. אחרי שנים של מערכת יחסים עם איתן, הוא נפרד ממני, עשיתי כל מה שיכולתי כדי להחזיר אותו לאהוב אותי, אבל כל מה שעשיתי היה לשווא, כל כך רציתי אותו בגלל האהבה שיש לי אליו , שאלתי אותו עם הבטחתי לכל מה שהיה לי, אבל הוא סירב. הסברתי את הבעיה לעמית שלי בעבודה והיא הציעה לי לפנות לאשף אהבה שיוכל לעזור לי להחזיר לו את האהבה, אבל אני מסוג האנשים שמעולם לא חשבו שחלק מכשפי אהבה קיים או עובד, לא היה לי בחירה אבל לנסות את זה, שלחתי מייל לערוץ הקסם והוא אמר לי שאין בעיה שהכל יהיה בסדר לפני שלושה ימים, שהאקס שלי יחזור לפני שלושה ימים, הוא זרק לחש אהבה לאוויר באופן מפתיע היום השני היה בסביבות השעה 3:00 לפנות בוקר. המאהב לשעבר התקשר אליי בנייד, כל כך הופתעתי שעניתי לשיחת הטלפון וכל מה שהוא אמר זה שהוא כל כך מצטער על כל מה שקרה שהוא רצה שאחזור אליו על כך שהוא אוהב אותי כל כך. כל כך שמחתי ולכן התחלנו לחיות באושר ביחד. בדרך זו אתה יכול ליצור איתו קשר אם אתה צריך עזרה כלשהי אתה יכול ליצור איתו קשר עם כתובת הדוא"ל הזו: dralaba3000@gmail.com או ליצור איתו קשר בוואטסאפ / viber עם המספר הזה: +1(425) 477-2744 ... :) . . :) .. :) .. :) .. :). . :)

    isabella 23/06/2022 01:16

  2. 2
    לכבוד הנסדק ירדה בחדות

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    sruleti 22/06/2022 17:58