קרדיט: freepik

נסיעה לחו”ל בהפתעה

תקופת הקורונה גרמה לכולנו להמעיט ואף לעצור את כל הנסיעות והחופשות שלנו לחו"ל. כעת, כשהמגפה מעט שחכה, זה הזמן לחשב מחדש ולצאת לכל החופשות עליהן חלמנו בתקופת הסגר

תוכן מקודם 21/06/2022 14:13

א+א-

נסיעה לחו"ל

אחרי שנתיים של קורונה שבהן הישראלים המעיטו או לא נסעו לחופשות בחו"ל כלל עקב המגפה, יש רצון עז לטוס כעת ליעדים רבים על הגלובוס וליהנות מהמראות הקסומים במקומות השונים. זו הסיבה שישראלים רבים מתכננים כעת את הנסיעה הבאה שלהם. יש מקרים שבהם מעוניינים מאד לטוס ליעד רומנטי או תרבותי שביקרו בו בעבר אך מאד רוצים להגיע אליו שוב כמו פריז או אמסטרדם. יש גם מקרים שבהם הישראלים מעדיפים לתאם נסיעה לחו"ל ליעד שהם עדיין לא ביקרו בו כמו מונטנגרו או מיקומים מרתקים בארה"ב, בחוף המזרחי או בחוף המערבי.

תכנון נסיעה לחו"ל לוקח זמן, כיוון שיש לתאם את הטיסות, את בתי המלון, השכרת רכב, הטיולים והביקורים במוזיאונים, בפארקים ובמקומות רבים נוספים על פי המסלול המתוכנן. לעיתים שני בני הזוג מעורבים בתהליך וכך הם משלימים לאט לאט את הפאזל לקראת מועד ההמראה ויש מקרים שבהם רק אחד מבני הזוג מתכנן זאת כיוון שמדובר בחופשה בהפתעה. במקרים הללו אחד מבני הזוג מקבל משימה להכין במהירות את המזוודה שלו כיוון שיוצאים עוד מעט לטיסה מעבר לים ולא מגלים מהו היעד, כדי להשאיר את גורם ההפתעה באוויר לאורך זמן. לכן בן הזוג מכין מזוודה עם הפריטים המתאימים על פי ההנחיות שקיבל, כמו לדוגמה בגדי חורף כולל מעיל, נעלי הרים ומגפיים שטוחות או לחלופין בגדי קיץ, בגד ים וגם כפכפים.

התרגשות לקראת נסיעה לחו"ל

באופן טבעי נסיעה לחו"ל היא מרגשת, אך כאשר מדובר בהפתעה ההתרגשות היא עצומה ובן הזוג יכול רק להעלות השערות אם הם נוסעים למדינה קרה כמו איסלנד או לחלופין לחופשה של בטן גב באחד האיים היווניים. כך או כך לאחר שבוצע תכנון של כל תוואי הדרך ושל הפעילות בכל אחד מימי החופשה, קיימת סבירות גבוהה שתהיה זו חופשה מוצלחת ביותר ורק לפני ההמראה או בנחיתה יתברר היעד של החופשה.

בחירה של יעד בחו"ל

הישראלים מתחילים בדרך כלל מחופשות קצרות בחו"ל ביעדים שהם קרובים, איי יוון, איטליה, צרפת, הולנד ועוד. לאחר שהם מסתגלים לאופציה הזו של שהייה מחוץ לישראל לאורך כמה ימים, הטיולים, השופינג והמראות הייחודיים, הם מתכננים את הטיסות ליעדים הרחוקים יותר.

לראות את כל העולם

יש ישראלים שטסים לחו"ל לעיתים מאד קרובות וכעת כשהשמיים פתוחים הם חוזרים לדפוס ההתנהלות שלהם טרום מגפת הקורונה. אחד היעדים הפופולריים ביותר הוא תאילנד ובמקרה הזה הישראלים מתכננים נסיעה לחו"ל של פרק זמן ארוך כדי שיספיקו להיות הן בעיר הבירה הצבעונית בנגקוק והן באיים היפהפיים במדינה זו.

יש מקרים שבהם בסבב זה של מזרח אסיה הם מגיעים ליעדים קסומים נוספים שמעניינים אותם כמו ווייטנאם, סין או יעדים אחרים. הם נהנים מהעובדה שהם מתנתקים לפרק זמן מסוים מישראל, אך כשהם בחו"ל הם תמיד כמהים לשוב ארצה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה