מיזוגים ורכישות

נאוויטס מצטרפת לפעילות של רציו פטרוליום בפיליפינים ובמרוקו

שותפויות האנרגיה הישראליות רציו פטרוליום ו- נאוויטס מדווחות הבוקר על חתימת הסכם במסגרתו תצטרף נאוויטס כשותפה ברישיונות של רצי במרוקו והפיליפינים ותקבל 30% מהזכויות

מערכת ספונסר 19/06/2022 08:43

א+א-

שותפויות האנרגיה הישראליות רציו פטרוליום ו- נאוויטס מדווחות הבוקר על חתימת הסכם במסגרתו תצטרף נאוויטס כשותפה לרישיון האקספלורציה SC76 של רציו פטרוליום בפיליפינים ולזכויות בבלוק "דאח’לה אטלנטיק" שבמרוקו וזאת בשיעור של 30%.

מעבר לפוטנציאל הגיאולוגי בשני השטחים, בכל אחת מהמדינות – פיליפינים ומרוקו, קיים שוק מקומי עם ביקוש גבוה מאוד לאנרגיה ובנוסף, כל אחת מהמדינות ממוקמת גיאוגרפית באזור אסטרטגי לייצוא פוטנציאלי של אנרגיה.

לאחר חתימת ההסכם בכוונת השותפים לבצע בשנה הקרובה סקר סיסמי תלת-מימדי בפיליפינים לאיתור פרוספקטים פוטנציאלים לקידוח ולהמשיך בתוכנית המחקר והעבודה במרוקו. הצדדים גם סיכמו על שיתוף פעולה בלעדי בתחומי האנרגיה במדינות אלו.

בהתאם לתנאי ההסכם, תחזיק רציו פטרוליום ב-70% מהזכויות בכל אחד מהשטחים ותשמש כמפעילה ו- נאוויטס ב- 30% מהזכויות.

אודות בלוק SC76 בפיליפינים :

הבלוק ממוקם מזרחית לאי פלאוון, על שטח של כ- 6,480 קמ"ר בעומקי מים הנעים בין 900-1,700 מטרים.

אודות בלוק דאח’לה אטלנטיק ( Dakhla Atlantique ) במרוקו :

בלוק דאח’לה אטלנטיק ממוקם בדרום מרוקו, לאורך חופי האוקיינוס האטלנטי ושטחו הכולל של הבלוק הוא מעל 109,000 קמ"ר (שווה ערך ליותר מ- 270 רישיונות חיפוש בים בישראל), בעומקי מים שנעים ממים רדודים ועד למעל 3,000 מטר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה